İbiza Krom Marşpiyel Logoları | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

İbiza Krom Marşpiyel Logoları

Konu, 'Mk5 (2008+Günümüz)' kısmında Angelic tarafından paylaşıldı.

1. Angelic

Angelic
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Herkese selamlar,

Seat İbiza Sc için, kapı içi, Alüminyum/Krom marşpiyel logoları satan yada yapabilen biyer bilen varmı?

1-2 ay önce Erya'dan fiyat istemiştim, çifti için yaklaşık olarak eğer doğru hatırlıyorsam 375 TL + KDV istemişlerdi:rolleyes:
    Sanayilerdeki aksesuarcılarda var olmadı oralara bak dediler. Bostancı ve Maslak Oto sanayiyi aradım taradım bulamadım bilgisi olan yardımcı olabilirse sevinirim :)

2. Angelic

Angelic
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    şimdi servisten geldim, aldığım fiyat gerçekten çok abartılı oldu, duyunca ben bile inanmadım, teknik servisteki elemanda baya şaşırdı ne yapmış bunlar diye, 330TL+KDV olmuş :rolleyes: yahu 2 nikelaj bu kadar pahalı nasıl olur anlamış değilim hala :D:D

3. silentstorm61

silentstorm61
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    43
    Berat aracının ön kısmı çok güzel olmuş, resimlerini ekleyebilirmisin aracının ön tarafının kırmızı şertiler vs. maşallah..

Bunu beğendi. Angelic bunu beğendi.
  4. Angelic

Angelic
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Yarın gunduzun cekerim fotoları ön tarafın. Çeker çekmezde koyarım abi, ön taraf ve arabanın içini elimden geldiğince kendim (hepsi el yapımıdır :eek:key:) kırmızılaştırmaya çalıştım bakalım beğenicekmisin :)

5. E_G_E

E_G_E
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    133
    Ödül Puanları:
    63
    Cidden pahallıymıs ya ne bu bole ayrıca aracın onu mukkemel cok beyendım :eek:key:

Bunu beğendi. Angelic bunu beğendi.
  6. Angelic

Angelic
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Tesekkurler cidden begenmenize sevindim:) Bi cift nikelaj nasıl okadar pahalı anlamadım cidden napıyolar altın tozumu koyuyolar icine.. :rolleyes:

Yarın bı deneme yapıcam bakalım begeniye sunucam :D eger guzel olursa ole kalır yada eskisi gibi kalır artık hayırlısı yarın ceker yuklerim fotoları..

7. Angelic

Angelic
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Fotoları üye otomobilleri kısmına ekledim, isterseniz bakabilirsiniz :)

Sayfayı Paylaş