Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

İbiza Krom Marşpiyel Logoları

Konu, 'Mk5 (2008+Günümüz)' kısmında Angelic tarafından paylaşıldı.

1. Angelic

Angelic SCW Üyesi

165
    19
    18
    Herkese selamlar,

Seat İbiza Sc için, kapı içi, Alüminyum/Krom marşpiyel logoları satan yada yapabilen biyer bilen varmı?

1-2 ay önce Erya'dan fiyat istemiştim, çifti için yaklaşık olarak eğer doğru hatırlıyorsam 375 TL + KDV istemişlerdi:rolleyes:
    Sanayilerdeki aksesuarcılarda var olmadı oralara bak dediler. Bostancı ve Maslak Oto sanayiyi aradım taradım bulamadım bilgisi olan yardımcı olabilirse sevinirim :)

2. Angelic

Angelic SCW Üyesi

165
    19
    18
    şimdi servisten geldim, aldığım fiyat gerçekten çok abartılı oldu, duyunca ben bile inanmadım, teknik servisteki elemanda baya şaşırdı ne yapmış bunlar diye, 330TL+KDV olmuş :rolleyes: yahu 2 nikelaj bu kadar pahalı nasıl olur anlamış değilim hala :D:D

3. silentstorm61

silentstorm61 SCW Üyesi

436
    139
    43
    Berat aracının ön kısmı çok güzel olmuş, resimlerini ekleyebilirmisin aracının ön tarafının kırmızı şertiler vs. maşallah..

Bunu beğendi. Angelic bunu beğendi.
  4. Angelic

Angelic SCW Üyesi

165
    19
    18
    Yarın gunduzun cekerim fotoları ön tarafın. Çeker çekmezde koyarım abi, ön taraf ve arabanın içini elimden geldiğince kendim (hepsi el yapımıdır :eek:key:) kırmızılaştırmaya çalıştım bakalım beğenicekmisin :)

5. E_G_E

E_G_E SCW Üyesi

1.183
    133
    63
    Cidden pahallıymıs ya ne bu bole ayrıca aracın onu mukkemel cok beyendım :eek:key:

Bunu beğendi. Angelic bunu beğendi.
  6. Angelic

Angelic SCW Üyesi

165
    19
    18
    Tesekkurler cidden begenmenize sevindim:) Bi cift nikelaj nasıl okadar pahalı anlamadım cidden napıyolar altın tozumu koyuyolar icine.. :rolleyes:

Yarın bı deneme yapıcam bakalım begeniye sunucam :D eger guzel olursa ole kalır yada eskisi gibi kalır artık hayırlısı yarın ceker yuklerim fotoları..

7. Angelic

Angelic SCW Üyesi

165
    19
    18
    Fotoları üye otomobilleri kısmına ekledim, isterseniz bakabilirsiniz :)

Sayfayı Paylaş