Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza Korna

- 48 -

Kayıtlı Üye
arkadaşlar korna konusunu görünce ibiza ile ilgili bende birşey sormak istedim..

kornayı çalmak için balyoz kullanmam gerekiyor..bu nasıl birşeydir çözemedim gitti..
önümde biri var kornaya basacam..adama çarptıktan sonra çalacak korna...yani ynaından geliyor dalmış korna çalmak isiyorum basmıyor..
neden oluyor bu hassaslaştırma şansımız yok mu...
yada başka bişi sesini geçtim...zaten basamıyorum..önce bir öttürebilirsem

sende sellektöre bağlattır varol hem görsel hem işitsel ikaz edersin bu şekilde benim tek kafama takılan arıza lambası yakarmı yakmazmı müsait bir zamanda yaptırıcam

sende sellektöre bağlattır varol hem görsel hem işitsel ikaz edersin bu şekilde benim tek kafama takılan arıza lambası yakarmı yakmazmı müsait bir zamanda yaptırıcam

sellektöre bağlanıyor mu?? dur o zaman uygun bir yer bulayım..ikisi bi anda ötmesin

sellektöre bağlanıyor mu?? dur o zaman uygun bir yer bulayım..ikisi bi anda ötmesin

varol benimki 1 düşünce tırlarda oluyorya tepedeki sıralı sisler sellektöre bağlanıyor sellektör yaptığında flaş patlamış gibi oluyor :) sis bağlanırsa kornada bağlanır

selektöre kornayı bağlatma olayına gerek yok derim.. :)

bir yere bağlayacağız da bakalım nereye..bugün görkeme gösterdim yumruk atıyorum çalsın diye

yiğit leonlarda ne yapıcaz varmı çare ses geriden geliyor

ama mantıken bi gecikme varsa kornanın aktif olması için selektöre atandığında da yine elektronik olarak gecikmesi gerekiyo..sonuçta direksiyonun üzeri de selektör kolu da bi tuş..

ama mantıken bi gecikme varsa kornanın aktif olması için selektöre atandığında da yine elektronik olarak gecikmesi gerekiyo..sonuçta direksiyonun üzeri de selektör kolu da bi tuş..

yiğit farklı bir korna alınıp sellektöre direkt bağlanacak sellektör yaptığımızda enerjiyi aldığında korna aynı anda çalar diye düşüünüyorum

orjinal kornada direksiyona bastığımızda beyine gidiyormuş ordanda kornaya komut gidiyormuş diye bir şeyler okumuştum gecikmenin sebebi buymuş DURSUN daha görmedi bakalım o ne diyecek

bendeki geçikme mi bilmiyorum da temas sorunu gibi geliyor..geçikmeli korna sistemi ne kadar salak bişiii yaww.adam kaza yapacak korna geçikmeden dolayı sonra çalacak...sonra görgü tanıkları önce vurdu sonra çaldı diyecek..sende sağlam bir avukat bulacaksın...Boston Legaldeki de seni kurtaracak..

Geri
Üst Alt