Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza jant ve ufak uygulamalarım

jantlar orjinal cms jantına benziyor bu omu acaba? Bende taktırmıştım gerçekten cms jantından çok memnun kaldım. Araştırmalarıma göre sonradan taktığımız jant markaları arasında en iyisi cms imiş. Uzun yolda falanda kullandım yani kalitesine çok vardım cmsnin biraz ona benzettim.

jantlar orjinal cms jantına benziyor bu omu acaba? Bende taktırmıştım gerçekten cms jantından çok memnun kaldım. Araştırmalarıma göre sonradan taktığımız jant markaları arasında en iyisi cms imiş. Uzun yolda falanda kullandım yani kalitesine çok vardım cmsnin biraz ona benzettim.

yok cms değil . replika audi jantı. şimdiye kadar bi sıkıntı yaşamadım

maşallah güle güle kullan.jantlar ve ayna kaplamaları çok beğendim fakat kapı altı kaplama clioya benzemiş..

arkadaşlar sağ ön jantım yaklaşık 20 cm çizildi içim acıdı:) nazar değdi herhalde. çizilerek nazar çıktı die kendimi avutuyorum:)

arkadaşlar sağ ön jantım yaklaşık 20 cm çizildi içim acıdı:) nazar değdi herhalde. çizilerek nazar çıktı die kendimi avutuyorum:)

Çok geçmiş olsun nazardır sen içini ferah tut çizikse problem olmaz sanada sıkıntı çıkartmaz arkadaşım

Geri
Üst Alt