Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza jant ve ufak uygulamalarım

valla ben beğendim çok hoş durmuş tavana siyah kaplama yaptırsan birde sanki daha da güzel durur :)

Çok hoş durmuş araca .
Allah kazasız belasız binmek nasip etsin :)

HTC Desire HD A9191 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Maşallah şık olmuş... Ankara da fiber işi gelişmidir bilmem ama bunun membaı İstanbul da... istanbulda ki arkadaşlar tampon eki ve difüzör le ilgili bilgilendirirler...

Maşallah şık olmuş... Ankara da fiber işi gelişmidir bilmem ama bunun membaı İstanbul da... istanbulda ki arkadaşlar tampon eki ve difüzör le ilgili bilgilendirirler...

ankarada otosport karlıkcı halil i duymuştum. şuan için hava soğuk gidiyor die erteliyorum. bahara doğru burdaki arkadaşlarda yardımcı olursa iyi bi yer bulacağım inş

valla ben beğendim çok hoş durmuş tavana siyah kaplama yaptırsan birde sanki daha da güzel durur :)

tavana siyah kaplamayı düşündüm ama muayeneden geçemezsin , sökerken ciddi iz bırakır falan diyenler oldu o yüzden biraz ürktüm açıkcası :)

Jantlara bayildim çok süper olmuş

F-E-N-E-R-B-A-H-Ç-E

Geri
Üst Alt