Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ibiza ilk bakım

G.Kadıoğlu

Kayıtlı Üye
arkadaşlar ibiza aracımı ilk bakıma götüreceğim ilk bakım olduğu için neler yapıyolar ve ne kadar ücreti var yaptıranlar varsa yorumlarınızı bekliyorum saygılar.

400-450 tl gibi tutuyor polen filtresive motor yağı ve hava giltresi degişiyor ilk bakımda

Beni EDS'ler İYİ Tanır

3 ay evvel 460 civarı yaptırdım, istanbul

Arkadaslar ılk bakım ne zaman yapılması gerekıyor aracım su an 15 bını gectı ve yakın mesafede servıs olmadıgından bu ay ıcerısınde bakım yaptıramayacagım. km gectıkten sonra garantıden cıkma gıbı bır durum soz konusu olabılır mı?

para tuzağı bu servisler...ben cordoba ya 100 lira mobil esp formula+polen filtresi 25 lira+mazot filtresi 45 lira+hava filtresi 40 lira+yağ filtresi 35 lira !!! al sana bakım :) kendım değiştiriyorum toplam 245 :) yağ hariç...zaten yağ değişimi ücretsiz.ayrıca yağ değişimi yaptırırken mutlaka vakkumlatın yarım litreucuz yağ ile temizletin.dunyanın civisi cıkmış garantin bozulmasın diye 2 yıl mahkum ediyor seni.eğer aracınız dsg vitesli değilse hiçde gerek yok derim kendınız yapın bakımı.garanti olupta neyin garantisini verecek çok saçma

para tuzağı bu servisler...ben cordoba ya 100 lira mobil esp formula+polen filtresi 25 lira+mazot filtresi 45 lira+hava filtresi 40 lira+yağ filtresi 35 lira !!! al sana bakım :) kendım değiştiriyorum toplam 245 :) yağ hariç...zaten yağ değişimi ücretsiz.ayrıca yağ değişimi yaptırırken mutlaka vakkumlatın yarım litreucuz yağ ile temizletin.dunyanın civisi cıkmış garantin bozulmasın diye 2 yıl mahkum ediyor seni.eğer aracınız dsg vitesli değilse hiçde gerek yok derim kendınız yapın bakımı.garanti olupta neyin garantisini verecek çok saçma

abi şu değiştirme işinde senin gibi olsam, sanayiye gitmem. helal olsun valla. polen, hava fitreleri neyse de mazot ve yağ filtrelerini nasıl değiştiriyon bravo valla. geçen ben nevar bi bakıyım dedim. motor kapağını kırmışım:) yenisini aldık artık.

bende istanbul ERYA servisinden 30.000km bakımı için fiyat aldım 560tl dediler

Bursa Doğuş otoda 30.000 bakıma 560 580 civarında tutar dediler

16cdf48

Geri
Üst Alt