Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza için tuş takımı arıyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  • Beğen
Reaksiyonlar: goku
@goku 5 ay falan oldu aldım eryadan son 1 adet kalmıştı ellerinde buradan başka türkiyede yoktu parça yine aynı şekildedir sipariş verip en az 2 hafta beklemen gerekiyor sakın dışarıdan alma çünkü marka double teyplere uyumlu oluyor seninkine olmaz 270 tl ye almıştım ben.
[doublepost=1487172681,1487172599][/doublepost]
@goku 5 ay falan oldu aldım eryadan son 1 adet kalmıştı ellerinde buradan başka türkiyede yoktu parça yine aynı şekildedir sipariş verip en az 2 hafta beklemen gerekiyor sakın dışarıdan alma çünkü marka double teyplere uyumlu oluyor seninkine olmaz 270 tl ye almıştım ben.

bu arada montajını kendin yapman gerekiyor servis yapmıyor haberin olsun :):)

Sonradan farkına vardım pardon. Şimdi birkaç yeri aradım sordum geri dönüş yapacaklar.
teşekkür ederim Murat, inşallah olumlu dönüş yaparlar...
[doublepost=1487231360,1487231207][/doublepost]
[doublepost=1487172681,1487172599][/doublepost]

bu arada montajını kendin yapman gerekiyor servis yapmıyor haberin olsun :):)

bulamazsam en son servisten sipariş geçerim Levent, aynen güncel fiyat 270tl... montaj sorun değil üstesinden gelirim:)

teşekkür ederim Murat, inşallah olumlu dönüş yaparlar...
[doublepost=1487231360,1487231207][/doublepost]

bulamazsam en son servisten sipariş geçerim Levent, aynen güncel fiyat 270tl... montaj sorun değil üstesinden gelirim:)

Sizin istediğiniz parça BURADA mevcut sanırım. bir göz atar mısınız ?:) Ama multimedya ile satıyor. Bir bakın isterseniz.

Son düzenleme:
Sizin istediğiniz parça BURADA mevcut sanırım. bir göz atar mısınız ?:) Ama multimedya ile satıyor. Bir bakın isterseniz.

Murat aradım görüştüm multimedya ile birlikte satıyor, ayrı alınırsa 100 usd fiyat çekti... çok uçuk rakam..
ürünlerin işletim sistemi wince... ben android istiyorum... android varmı diye sordum var diyor ilanlara bak diyor.. ilanlar arasında android ürün bulamadım... durum bu şekilde... tuş takımını servisten sipariş geçicem, multimedyayı da carvocal den almayı planlıyorum...
teşekkür ederim ilgin için;)

• Beğen
Reaksiyonlar: LKTN
Murat aradım görüştüm multimedya ile birlikte satıyor, ayrı alınırsa 100 usd fiyat çekti... çok uçuk rakam..
ürünlerin işletim sistemi wince... ben android istiyorum... android varmı diye sordum var diyor ilanlara bak diyor.. ilanlar arasında android ürün bulamadım... durum bu şekilde... tuş takımını servisten sipariş geçicem, multimedyayı da carvocal den almayı planlıyorum...
teşekkür ederim ilgin için;)

Rica ederim. Burada bulunma amaçlarımızdan biri bu :) İşte satıcı ilgisizliği yüzünden müşteri kaybetmiş oldu. Hayırlısı. Servis orjinali iyidir :)

• Beğen
Reaksiyonlar: goku
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt