Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza için multimedya ve far önerisi

1000 1200 tl gibi fiyata geri kamera ve arka park sensörü dahil halledilir

PTT İstanbul Şubesinden İadeli Taahhütlü olarak gönderildi.
Eyvallah Ben de ümraniyedeyim yardımcı olursan çok sevinirim nerde taktirdiniz adı neydi

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Atakan tuning Ümraniye de taktirdim sahibinden sitesinde arat ürünleri orda görebilirsin, karar verdiginde giderIz birlikte bende navigasyon guncellemesi yaptırcam

Atakan tuning Ümraniye de taktirdim sahibinden sitesinde arat ürünleri orda görebilirsin, karar verdiginde giderIz birlikte bende navigasyon guncellemesi yaptırcam

Pazar kapalı mıdır ben biraz tez canlıyımdır farketmissinizdir

Baktım açıkmış :) bu pazar musaitmisiniz?

HUAWEI G610-U30 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Açıktır ama randevu al gitmeden evvel

Maalesef bu hafta musait değilim

Maalesef bu hafta musait değilim

Ne zaman müsait olursanız o zaman gidelim size de uyarsa ya da taniyorsaniz yardımcı olurlar mı evime çok yakın. Ben anlamıyorum yanlış bisi almayayim

Far değiştireceğim demişsiniz nasıl bir şey düşünüyorsunuz yaptıranlar var bu araca İlker Kemal diye biri yapmış baya herkes öneriyor bende düşünüyordum mercek işini araştırdım çoğu sitelerde forumlarda adı geçiyor fakat fiyat olarak nedir bir bilgim yok.

Far değiştireceğim demişsiniz nasıl bir şey düşünüyorsunuz yaptıranlar var bu araca İlker Kemal diye biri yapmış baya herkes öneriyor bende düşünüyordum mercek işini araştırdım çoğu sitelerde forumlarda adı geçiyor fakat fiyat olarak nedir bir bilgim yok.
Evet bu çok güzelmiş fiyati da bütçemi aşmazsa yaptirabilirim böle bişi

Geri
Üst Alt