Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Ibıza için karter koruma almak isteyenler varmı?

Konu, 'Mk5 (2008+Günümüz)' kısmında ULU tarafından paylaşıldı.

1. ULU

ULU V.İ.P Yetkili SCW Üyesi

2.525
    2.654
    113
    Arkadaşlar;

Seat ibiza 6j araçlarımız için karter koruma sacı alacağız, ne kadar fazla olursa alım fiyatta o kadar düşecektir, aracına almak isteyen varsa buraya yazarsa adet belirleyeyim, şuan fiyatı olarak 90 TL'dir ama alım rakamlarını yükseltirsek 75-80 tl civarlarına çekebiliriz veyahut daha uyguna temin edebilecek arkadaşım varsa yardımcı olsun lütfen.

teşekkürler.

Karter Koruma Sacı Alacaklar

1- @Gogo
    2- @seckin2001
    3- @dadaş34
    4- @ULU

Karter Muhafaza Sacı - Volkswagen - Polo Hb Yeni Model - Volkswagen Merttuğ Otomotiv | volkswagen yedek parça, volkswagen yedek parça ankara, audi yedek parça

Son düzenleme: 18 Mayıs 2015
    Bunu beğendi. Gogo bunu beğendi.
  2. seckin2001

seckin2001 Avrupa Bölge Sorumlusu

2.024
    1.671
    113
    GOLF4 MK4 DİZEL İÇİN DE İSTE ABİ

3. kirlisakal

kirlisakal Teknik Koordinatör

5.965
    5.237
    113
    cordoba içinde varsa bende varım :) plastik koruyucunun üstündeki zımpırtılar yalıtım kureleri pert oldu :D yan sanayi kabul etmem :) parça kodunu paylaşırsan bi bakayım kaç paramış bir tane vosvos bayyisi var raf ömrü bitmiş parçaları yuzde 70 iskontoyla veriyor ... :D

4. ULU

2.525
    2.654
    113
    Bunu beğendi. kirlisakal bunu beğendi.
  5. kirlisakal

5.965
    5.237
    113
    2007 cordoba 1.4 tdi ...motor kodu ::: bnv ...............plastik benımkısı yalnız içinde küreler var yalıtım.yan sanayise ben vazgectim :) yada görmem lazım...orjınal normal fiyatı 170 civarı pahalı geliyor :D

6. kirlisakal

5.965
    5.237
    113
  7. ULU

2.525
    2.654
    113
    @kirlisakal abi teneke meneke plastikten iyidir ama :) avek oto mesaj attım ben orjial varmı diye arabanın dinamiğini bozuyor diye getirmiyoruz yazmışlar :)

8. kirlisakal

5.965
    5.237
    113
    plastic mi bozuyomuş :D valla teneke meneke benım kartel muhafazası yalıtım vazıfesi de görüyor içinde küreler var.iice laşka oldu değiştircem de vaktim yok bakalım.

Sayfayı Paylaş