Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza İçin Jant Lastik Seçimi

Yakıtta 17 yakar diyolar ama bende biraz zaman sonra 17 durban düşünüyorum açıkcası. Fakat en sağlıklı 16

Merhaba Arkadaşlar 2015 Model Kırmızı İbizama jant lastik alacağım. 5x100 bijon aralığım var ve 16 ila 17 inç arası jant düşünüyorum. 17 inçte replika Audi jantı buldum aracımda çokta güzel durdu, fakat 17 inç sürtme vs yapar mı yakıtı da çok etkiliyor mu kullanan varsa yardımcı olursa sevinirim.
IMG-20161120-WA0014.jpg

kardesım ben 17 kullanıyorum gayet te memnunum 3.5 mm yayda var surtme fılan da yok hatta boşluk bıle var 5 lık yay bıle taksan gıder..ilk olarak bnde 16 ıle 17 arasında kararsın kaldım 16 da cesıt az ve takan bı kaç araca baktım gostermıyo bence 17 daha cok gosterıyor

17 kullanıyorum ince yanak lastikle pek sorun yaşamıyorum kötü yollar dışında .

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bb99167bddac503ea958ff29eeca5b15.jpg
205 45 17 kullanıyorum.bir sıkıntı olması şimdiye kadar yeri geliyor 5 kişi bile biniliyor sürtme filan olmadi.yayda var ayrıca.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Bende çok araştırdım dostum. 17" ye 40:205 atarsan hiçbir şekilde sürtme vs yapmıyor. Ben olaya şu açıdan yaklaşıyorum; 1.4 referance aracımda lpg olmadığı için zaten çok yakıyor(şehir içi özellikle). 17" jantın estetiği ile aracım km de 3 krş daha fazla yakıversin. Konfora gelince; zaten Ibiza 17" jantla küçük bir serseriye dönüşücek, kullanırkende emekli toyotası gibi konforlu olmasını istemem ben zaten şahsen ;) direksiyonu tuttuğumda biraz daha net tepkiler alacağından eminim. İlk fırsatta bende 17" takıcam

Bu mesaj iPhone cihazımdan SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Merhabalar kardeşim benim leonda 16inçdi vardı 17 inçe yükselttim doğal olarak performansta düşüş ve yakıt artışı yaşadım mecbur gidip yazılım attırdım beygiri yükselttim sonra araba leylek gibi havadaydı gittim amörtisor taktırdım az indirdim arabaya bayağı bi masraf ettim anlayacağın :D yani ancak böyle tadını alabildim yani jant değiştirince ister istemez başka takımlarıda yenileyip değiştiriyorsun :D

kardesim nacizane tavsiyem 1-2 defa bu jantları ibizada gördüm, bende eski ibiza kullanıcısyım kesinlikle audi rs jantı çok yakışıyor. taktır derim. güzel lastiklede konforu bi nebze arttırırsın.

Geri
Üst Alt