Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza için kolçak

eserbaba

Kayıtlı Üye
kolçak taktıracak arkadaşlara burdan sesleniyorum. 150-400 arası gibi uçuk rakamlar var. verenlere saygı duyarım ama kol dayamak için 400 lirada bana fazla geliyor. o yüzden 35 tl gibi bir fiyata bu kolçağı aldım. el freninin arkasına vidalıyorlar. bakmayın fiyatına. içinde haznesi, resimde görüldüğü gibi ileri geri hareket ve yukarı tamamen kalkma gibi özellikli bi alet. çok çok çok kaliteli değil ama rahat 1,5 sene gider. taktıracak arkadaşlara tavsiyem konsolu vida ile deldirirken siyah vida kullanmaları ve toplam 8 vida attırmalı. kemik gibi olduyor.

upload_2014-12-20_14-45-3.png

upload_2014-12-20_14-45-11.png

kolçak taktıracak arkadaşlara burdan sesleniyorum. 150-400 arası gibi uçuk rakamlar var. verenlere saygı duyarım ama kol dayamak için 400 lirada bana fazla geliyor. o yüzden 35 tl gibi bir fiyata bu kolçağı aldım. el freninin arkasına vidalıyorlar. bakmayın fiyatına. içinde haznesi, resimde görüldüğü gibi ileri geri hareket ve yukarı tamamen kalkma gibi özellikli bi alet. çok çok çok kaliteli değil ama rahat 1,5 sene gider. taktıracak arkadaşlara tavsiyem konsolu vida ile deldirirken siyah vida kullanmaları ve toplam 8 vida attırmalı. kemik gibi olduyor.

Ekli dosyayı görüntüle 6895

Ekli dosyayı görüntüle 6896
benım kolcak da deforme oldu nerden aldınız acaba bende alayım?

arkadaşlar kolçak taktırmak isteyen arkadaşlara soyluyorum bu sekıldekı kolçaklar dayanıklı olmuyor ve daha sonrada aracın el frenının olduğu parçayı kırıyor o arakdakı kulluk kısmına zarar verıyor dırek koltuktan takılan kolçaklar en ıyısı bende önceden bunu kullanıyordum ve arka kısmı kırınca soktum 40 tlye karbon kaplattım o plastıgı goruntuyu kapatsın dıye 110 tl karsılıgındada koltuklarla aynı renk aynı derıden olan koltuktan kolçağı yaptırdım ısteyen arkadaşlar bostancı sanayıdekı dosemecı huseyın ustadan yaptırabılır

arkadaşlar kolçak taktırmak isteyen arkadaşlara soyluyorum bu sekıldekı kolçaklar dayanıklı olmuyor ve daha sonrada aracın el frenının olduğu parçayı kırıyor o arakdakı kulluk kısmına zarar verıyor dırek koltuktan takılan kolçaklar en ıyısı bende önceden bunu kullanıyordum ve arka kısmı kırınca soktum 40 tlye karbon kaplattım o plastıgı goruntuyu kapatsın dıye 110 tl karsılıgındada koltuklarla aynı renk aynı derıden olan koltuktan kolçağı yaptırdım ısteyen arkadaşlar bostancı sanayıdekı dosemecı huseyın ustadan yaptırabılı

50 tl ye takma dahil sanayide fiyat verdiler, sizin yontem de mantıklı ama nasıl yapıldı anlamadım, koltugun neresine takılıyor , ilerde kırılırmı ki bide resim ekleyebilirmisiniz bakalım.

arkadaşlar kolçak taktırmak isteyen arkadaşlara soyluyorum bu sekıldekı kolçaklar dayanıklı olmuyor ve daha sonrada aracın el frenının olduğu parçayı kırıyor o arakdakı kulluk kısmına zarar verıyor dırek koltuktan takılan kolçaklar en ıyısı bende önceden bunu kullanıyordum ve arka kısmı kırınca soktum 40 tlye karbon kaplattım o plastıgı goruntuyu kapatsın dıye 110 tl karsılıgındada koltuklarla aynı renk aynı derıden olan koltuktan kolçağı yaptırdım ısteyen arkadaşlar bostancı sanayıdekı dosemecı huseyın ustadan yaptırabılır

Valla güzel yazmışsın ama 8 vida attırdım ben oraya kemik gibi oldu. en ufak gıcırtı bile yok. aracın el freni ve küllük kısmı ile taktırdığım yerin alakaası bile yok. o dediğin yerlerin tam ortası taktırdım. iki tarafıda engellemiyor. gerçi zevkler tartışılmaz, herkez istediği yere takar. bunlar bole soyle demek bence biraz sıkıntılı bi yorum. sen ben bole taktırdım dersin bizde sana yorum yapar daha güzel olmuş deriz.

Aşırı bir zorlama olursa belki de orta kısmı denildiği gibi kırabilir. Ama işte dediğim gibi aşırı bir zorlama olursa.
Arkadaşın koltuktan takılıyor dediği kolçak sanırım şu ilandaki kolçağa benziyor.
http://www.sahibinden.com/ilan/yede...ayama-seat-ibiza-kolcak-150tl-181214122/detay
Kılıf bir parça kesilip koltuğun içinde ki demir profile monte edilir diye düşünüyorum.
Ancak bununda saklama gözü yok gibi. Bu da güzel olabilir. Fakat bununda sakıncası şu olabilir ; kolçağı yukarı aşağı kaldırma yaparsanız zamanla koltuğun kumaşını yıpratabilir :)

Geri
Üst Alt