Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza için coilover aldım

wehwet

Kayıtlı Üye
arkadaşlar ibizama h&r coilover aldım aracım görüntü olarak çok hoş oldu en üst ayarda kullanıyorum dip basmadım kesinlikle fakat düz yolda seke seke gidiyorum neden böyle oluyor anlamıyorum. yayı preslenmiş kesilmiş şahin gibi hoplaya zıplaya yol alıyorum. verdiğim onca paraya üzülüyorum. h&r dedik aldık rezillik çekiyorum. cupra polo gibi araç sahipleride kullanıyor bu mereti tek sorun yaşayan benmiyim neden oluyor anlamıyorum. montajda mı yanlışlık var die düşünüyorum aldığım yeride aradım oda böyle bi şikayet hiç almadık diyor. linkdeki fotoda yayın 1-2 nolu kısımların hangisi A noktası tarafına bakacak montajda yanlışlık varmı die irdeliyorum artık. bi anlayan bilgisi olan abilerimiz yardım etsin arabayı sattıracak bana bu meret.

http://i.hizliresim.com/wj4nJr.jpg

Hayırlı olsun kardeşim... yay olayı bilmelisin ki konfordan ödün vermektir... agresif sürüşlerde yere sağlam basayım diyorsan o hoplamalara katlanman gerekli... kısa olup da konforu bozmayan yay daha üretilmedi... zamanla alışırsın... montajla ilgili de bir sorun olacağını düşünmüyorum... keyfini çıkart...

Hayırlı olsun kardeşim... yay olayı bilmelisin ki konfordan ödün vermektir... agresif sürüşlerde yere sağlam basayım diyorsan o hoplamalara katlanman gerekli... kısa olup da konforu bozmayan yay daha üretilmedi... zamanla alışırsın... montajla ilgili de bir sorun olacağını düşünmüyorum... keyfini çıkart...

satın alırken normal spor yay kullanımına göre daha iyi olacagı soylenmişti böyle hoplayacagım söylenmedi. zaten aldığım yeri aradığımda öyle olamaz die şaşırıyorlar. verdiğim onca para çöpe gitmiş gibi hissediyorum . stok amartisor spor yay kombinasyonundan bi farkı yok. satmayı düşünüyorum

Ne yazıkki kısa yaylar konforu olumsuz etkilemektedir.

Öncelikle hayırlı olsun.Kısa yay esneyemediği için ne yazık ki hoplama olayı sürekli oluyor artık alışma dönemini atlatınca fazla rahatsızlık vermez.

Arkadaşlar abiler. Mehmet arkadaşımız yaya geçiş yapmamış. Coilovera geçiş yapmış.
Stock amortisör artı spor yayda sekme olur fakat coiloverda sekme yapmaması lazım.
Mehmet arkadaş, coiloverda sertlik-yumuşaklık ayarı var mı sende ? Eger varsa yumuşak ayarda kullan.
Yaydan farkı yok demişsin. Yaydan farkı olmak zorunda. Aksi halde neden coilovera o kadar para verilsin.

• Beğen
Reaksiyonlar: 4rd4
Ben 5lık spor yay orj amortısorlerle bıle sekme zıplama yasamıyorum kı coıloverda helekı dıp basık sekılde kullanılmıyorsa sekme olmamalı. Helekı h&r marka gıbı ıyı markalarda. Yayları ters takmıs olabılırmısınız acaba? gercı takan usta boyle bırsey yapmamıstır dıye dusunuyorum. Yukseklık ayarıyla oynasanız orta basıklıkta veya dıp basık sekılde denemeler yapsanız yıne de zıplama varsa aldıgınız yerle gorusun derım.

Arkadaşlar abiler. Mehmet arkadaşımız yaya geçiş yapmamış. Coilovera geçiş yapmış.
Stock amortisör artı spor yayda sekme olur fakat coiloverda sekme yapmaması lazım.
Mehmet arkadaş, coiloverda sertlik-yumuşaklık ayarı var mı sende ? Eger varsa yumuşak ayarda kullan.
Yaydan farkı yok demişsin. Yaydan farkı olmak zorunda. Aksi halde neden coilovera o kadar para verilsin.

kardeşim dip basık falan değil kesinlikle ama anlamıyorum sekiyor araç. mesela 70 km hızla gidiyorum dalgalı bi yol geldiğinde kafam tavana değecek nerdeyse. onu geçtim düm düz yolda bile sektiğimi hissediyorum. inan hiç bi halt anlamadım parayı afedersin boka yatırmış gibiyim

Ben 5lık spor yay orj amortısorlerle bıle sekme zıplama yasamıyorum kı coıloverda helekı dıp basık sekılde kullanılmıyorsa sekme olmamalı. Helekı h&r marka gıbı ıyı markalarda. Yayları ters takmıs olabılırmısınız acaba? gercı takan usta boyle bırsey yapmamıstır dıye dusunuyorum. Yukseklık ayarıyla oynasanız orta basıklıkta veya dıp basık sekılde denemeler yapsanız yıne de zıplama varsa aldıgınız yerle gorusun derım.

kardeşim üstede yazdım kesinlikle dip basık değil en üst ayarda ama sonuç rezalet . yumuşaklık ayarı yok sadece yukseklik ayarı var . dipde bastım aynı en üstede çektim aynı. memnun değilim.

ürünü geri verme şansınız varsa verin derim spor yay takın daha iyi. geçmiş olsun. talihsizlik olmus resmen..

Geri
Üst Alt