Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza için krom bagaj çıtası

üstad

Kayıtlı Üye
S.A..
2004 ibiza signo için krom bagaj çıtası yaptıran var mı. Varsa paylaşırsanız sevinirim. Ve nereden bulabilirim... Teşekkürler

nasıl bi cıta spoiler mi bagajın neresine olacak cıta

bagajın altında solda seat sağda ibiza yazan yerin altına boydan boya gelecek şekilde krom çıta. Yeni passatlarda var mesela. çoğu arabada sonradan yaptıran gördüm.
evet var hazır satılıyor.linkte verebilirim ama net zayıf sadece bu sayfa açık.ben size tavsiyem krom yerine krom cıta tarzında 3 m film cektirebilirsiniz.carbon,carbon krom vs... aracı kromlaştırmak basitleştirir.gene de son söz sizin :)

evet var hazır satılıyor.linkte verebilirim ama net zayıf sadece bu sayfa açık.ben size tavsiyem krom yerine krom cıta tarzında 3 m film cektirebilirsiniz.carbon,carbon krom vs... aracı kromlaştırmak basitleştirir.gene de son söz sizin :)

Merak ediyorum ibizada nasıl durur diye. krom ayrıntı çom sevmem ama bagaja yapılan iyi duruyor arabalarda. Daha sonra linki paylaşırsanız sevinirim. Teşekkürler..

resimlerde senin ibizanı örnek göstermiş...bilgi amaçlıdır karar verirsen kaliteli bir link bulur alırız.şimdi kromla arac rengi uyumuda var.her renge krom yakışmaz kanaatındeyım
ebaydan alırız :) no sıkıntı
ibiza_6l_heck_6.jpg

Son düzenleme:
Ben gittigidiyor sitesinden yanlış hatırlamıyorsam 40 liraya almıştım. Ama sizin aracın model yılına göre var mı bilmiyorum.
İsterseniz o siyeye bir bakın.

Teşekkürler. Aracın motoru hiç tat vermiyor. 1.4 olduğu için mi yoksa benim arabada mı sıkıntı var bilmiyorum. Konulara bakıyorum yoksa konu açacağım.

tabiki zevk meselesi ancak beyaz araçta krom aksesuar biraz yapay duruyor. aynı çıta ölçüsünde piano black kaplama yapabilirsiniz.
nette bakıyorum istediğiniz ürüne 2008 sonrası olarak var. satıcıya mesaj atarak ölçüsü öğrenilebilinir, akabinde satış alınabilinir.

Geri
Üst Alt