Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ibiza hakkında

gfbkaan

Kayıtlı Üye
Selam arkadaşlar baya bir zamandır internetten ibiza kovalıyorum almak için bir iki araç buldum ancak 170 bin cıvarında kmsi değişenı yok sadece ufak tefek boya var sizce alınırmı ? Yoksa kmsi fazla oldugu ıcın bana cok sorun cıkartırmı ?

Kmsi yüksek aracın sorun çıkarma ihtimali yüksek tabii ki ama yürüyene motora iyice baktır, temizse al geç bence. Fiyata kaç diyorlar? Kaç model?
Yalnız değiştirmedilerse triger setini değiştirmen gerekecek. Bir de 170000km nasıl katedilmiş. Tek kişi mi kullanmış bunları öğrenebiliyorsan ne ala.

ben 142binde aldım 5bin kmdir kullanıyorum sorun yok. Sanırım bir setnogrom'un aracı da yüksek kmde o da sıkıntı yaşamıyor ama gözü gibi de bakıyor.

Bu arada TDI motordan bahsediyorum. Sen dizel mi bakıyordun?

Km si yüksek arabadan korkmayın önce aracın kazası ve aracın yıpranmışlığına bakın sizi rahatsız eden birşey varsa almayın.Benim aracım 164000 kmde maşallahı var ama tabi bu tamamen bakımıyla ve ilgi göstermekle alakalı:)

xx

Şöyle söyliyim aslında ben bu sitedeki mertcanın arabasını almayı düşünüyorum 34 bdr 88

Kmsi yüksek aracın sorun çıkarma ihtimali yüksek tabii ki ama yürüyene motora iyice baktır, temizse al geç bence. Fiyata kaç diyorlar? Kaç model?
Yalnız değiştirmedilerse triger setini değiştirmen gerekecek. Bir de 170000km nasıl katedilmiş. Tek kişi mi kullanmış bunları öğrenebiliyorsan ne ala.

ben 142binde aldım 5bin kmdir kullanıyorum sorun yok. Sanırım bir setnogrom'un aracı da yüksek kmde o da sıkıntı yaşamıyor ama gözü gibi de bakıyor.

Bu arada TDI motordan bahsediyorum. Sen dizel mi bakıyordun?

aracın 2.sahibi 2004 model trigel seti falan hepsi yeni değişmiş durumda bugun gösterdk servise motorda problem bi sıkıntı yok dedi :)

Daha düşük km. de ibiza bulman mümkün...Biraz sabırla beklemek gerek...:eek:key:

vlla bahsettiğin araç mertcanın araç mı 170 binde olan yoksa başka araç mı...?
fiyat olarak kaç paraya kadar araç arıyorsun bu da önemli..

11 daha koy benim arabayı al :p :D
Sahibinden de hiç mi yok bu tarz bir araç ??

11 daha koy benim arabayı al :p :D
Sahibinden de hiç mi yok bu tarz bir araç ??

bu tarz derken bnm üstündeki yapılan işlemler hosuma gittide ama işte sorun 170 binde yani bn bu aracı aldıktan sonra bana sorun cıkarırmı ondan cok korkuyorum bende toyota corolla var suanda 4 senedir kullanıorm hıc bir problem cıkarmadı suana kadar ama bu aracı sitedeki arkadaslar bılıyodur tanıyodur ne düşünyosunuz bu konuda onu merak ediyorum

Geri
Üst Alt