Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza hakkında soru

baris44

Kayıtlı Üye
merhaba arkdaşlar ben foruma yeni kaydıldum 2006 seat ibiza 1.2 araca sahibim ve 1 hafta önce kaza yaptım araba ön taraf darmadagın

Uploaded with ImageShack.us sormak istedigim

2008 model tamponu 2006'ya uyarmı? 2006 ön paneli 2008'e uyarmı biraz farklı bi soru oldu kusura bakmaın şimdiden teşekkürler

geçmiş olsun kardeşim sizde bişey yoktur inş 2008 fr tamponda 2006 model aracına uyarlana bilir

:( çok geçmiş olsun , sende herhangi birşey yoktur umarım ..:( Allah kimseye göstermesin

2006-2008 modeller aynı seriden üretildi bahsettiğiniz parçalar birbirine uyar :eek:key:

Sis farınız varsa onlar uymuyor 2008 tamponuna.
Geçmiş olsun...

geçmiş olsun umarım kimseye bişey olmamıştır
2002 2008 arası modellerin tamponları çamurlukları panjurları hepsi aynı diye biliyorum ben

çok teşekkür ederim

Uploaded with ImageShack.us bu fardan spariş edecem ve ayrıca bu tampon

Uploaded with ImageShack.us

ön tampon'a kare plaka nereden çıkartacam acaba şöför cemiyetinden mi?

kardeşim hoşgeldin ve geçmiş olsun sana cevap veremeyeceğim ama kamyonun altınamı girdin ?

Geri
Üst Alt