Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ibiza Gündüz Led'i ve Kapı kolları Led değişimi.

heyecan yaptım

BFE28D830A1233797419796525056_335ba87cade.4.2.jpg

@namik gündüzde görüntüsü böyle dostum
Şu forumun en marjinal adamı kim deseler hiç şüphe etmeden seni yazardım kardeş.
En son gördüğüm de beyaz aracını beyaza boyatmıştın. Şimdi baktım kırmızı siyah yapmışsın. Hızına yetişilmez ne diyim :)
Bu arada yeni ibizanın gündüz farlarındansa bence senin yaptığın/yaptırdığın kısım daha güzel durmuş.
Bir beğenemedğim nokta kapı içlerine taktığın ledler, harita gibi olmuş baya karmaşık gibi ama işte senin zevkinde bu olsa gerek :)
Elbette ki bunlar kolay işler değil ve benim beğenip beğenmememde pek önemli değil.
Hem maddi hem manevi bu yaptığın işler adamı yorar ama sonun da uzaktan baktın mı değiyor :)
Emeğine sağlık, cebine sağlık, eline sağlık...
ALLAH kaza bela vermesin...

• Beğen
Reaksiyonlar: xure
Şu forumun en marjinal adamı kim deseler hiç şüphe etmeden seni yazardım kardeş.
En son gördüğüm de beyaz aracını beyaza boyatmıştın. Şimdi baktım kırmızı siyah yapmışsın. Hızına yetişilmez ne diyim :)
Bu arada yeni ibizanın gündüz farlarındansa bence senin yaptığın/yaptırdığın kısım daha güzel durmuş.
Bir beğenemedğim nokta kapı içlerine taktığın ledler, harita gibi olmuş baya karmaşık gibi ama işte senin zevkinde bu olsa gerek :)
Elbette ki bunlar kolay işler değil ve benim beğenip beğenmememde pek önemli değil.
Hem maddi hem manevi bu yaptığın işler adamı yorar ama sonun da uzaktan baktın mı değiyor :)
Emeğine sağlık, cebine sağlık, eline sağlık...
ALLAH kaza bela vermesin...

Estağfurullah kendi çapımızda gözümüze hoş geldikçe bişeyler yapıp duruyoruz hallice bu şekilde düşünmen beni ayrıca onurize etti düşünceler tabikide çok fazla önemli olmuş veyahut olmamış kısmı görsellik göreceli kavram içeriyor değişmeyen tek şey değişim :) teşekkür ederim yeniden gülümsememe sebep oldun ;)

cam rüzgarlık gerekli, bendede vardı ama simetri sorunu vardı çıkarttım yeni almak laızm, yağmurda cam açamıyorum bütün su içerde, mühendisliğini öpeyim

cam rüzgarlık gerekli, bendede vardı ama simetri sorunu vardı çıkarttım yeni almak laızm, yağmurda cam açamıyorum bütün su içerde, mühendisliğini öpeyim

Yeni kasa polo oluyor abi cuk diye :)

tek kelıme ıle muhteşem güle güle kullan. benım arabayı da bıralayım sızede kapı ıcı ledlerini hallediverin bır zahmet:)

• Beğen
Reaksiyonlar: xure
Geri
Üst Alt