Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza filtre

Merhaba 2010 ibizama filtre seti alacam yanlız motor koduna göre sipariş verdim benimki bxw ile başlıyor sipariş verdiğim filtre seti 2009 modele kadar diyo ama motor kodu aynı sizce almalımıyım bu seti.?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Motor koduna göre ise alina bilir sıkıntı yaratmaz
Sonuçta gidip aksesuarcıdan açık filtre alıp takan kişileriz

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Eyw hocam doğru söylüyosunuz :) yağ filtresinde falan herhangi bi sıkıntı olmaz deilmi

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Merhaba 2010 ibizama filtre seti alacam yanlız motor koduna göre sipariş verdim benimki bxw ile başlıyor sipariş verdiğim filtre seti 2009 modele kadar diyo ama motor kodu aynı sizce almalımıyım bu seti.?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
bosch marka almışınızdır inş..yağ filtreleri farklı olabiliyor...istersenız almadıysanız ben yardımcı olayım...yanlış bişi olmasın insanlar astra yolculuğunda yanlış olabiliyor :)

Almadım abi yardımcı olursan sevinirim..

Googleye sest ibiza modelinizi yazip bosch filtre seti dersiniz secenekler cikar..en uygunu sanayiye gitmeden ayaginiza gelir...

Eyw abi aloparca.com dan sipariş verdim hepsini bayramdan sonra gelir inş

Geri
Üst Alt