Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza far buğulanması

benim sağ farda yapıyor ama sorun edecek bişey değil. buğulanma yüzünden far değiştirmek hiçte mantıklı bi hareket olmaz, buğulanır tekrar kurur sorun etme

Geceleri sağ taraf sol tarafa göre daha sönük kalıyor diye takmıştım kafaya ben ama dediğiniz gibi far değiştirmek gereksiz bi masraf olur sanırım

Geceleri sağ taraf sol tarafa göre daha sönük kalıyor diye takmıştım kafaya ben ama dediğiniz gibi far değiştirmek gereksiz bi masraf olur sanırım
kardeş eger arabada zenon varsa ve orjinal degilse onun takmak için kesilen yeriden hava alıyodur .eger yoksa ve senin göremedigin sikonlu olan yerde çürüme felan yap tıysa ordan hava alıyodur slikon çekersen düzelir .çatlak varsa ordan alır akşam bi duvara karşı geç uznlarını yak kaputu aç eger dışarı kırık bi yansıma görürsen oaraya slikon çek

kardeş eger arabada zenon varsa ve orjinal degilse onun takmak için kesilen yeriden hava alıyodur .eger yoksa ve senin göremedigin sikonlu olan yerde çürüme felan yap tıysa ordan hava alıyodur slikon çekersen düzelir .çatlak varsa ordan alır akşam bi duvara karşı geç uznlarını yak kaputu aç eger dışarı kırık bi yansıma görürsen oaraya slikon çek

eyvallah deniycem bunu

Konuyu doğru yere açtımmı bilemiyorum ama aşağıda sorunun resimlerini koydum,bu sorunu nasıl çözerim?,nerede çözebilirim? ve bana maliyeti ne olur?.Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Sağ fardaki buğulanma

Sol farda sorun yok

Yapılacak Şey Şu Belliki nemli bir havada far işlem görmüş yahut hava almış (ki bütün farlar hava alır, bazı arkadaşlar o farı edison ampulu zannediyor ama değil streçte çekseniz hava alır farlar zaten bu normaldir) .. havaların iyi olduğu bir gün (gündüz) farın arka kapağını açıp farları yakalaşık 1 saat açık bırakırsanız onun ısısıyla o nemli hava arka kapaktan uçup gidecektir.. ardından da kapağı güzelce kapatın :eek:key:

aynı sorun bende de var. 1 ay oldu arabayı alalı. aldıktan hemen sonra farlara pasta vs. yaptılar parladı daha sonra yine buğulu bulanığımsı oldu. usta abi olmazsa böyle kullan dedi ama bilmiyorum bi yerden nem de alıyor olabilir

Geri
Üst Alt