Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ibiza EcoTSI - Akü Problemi

@jackosman akü problemi varsa garantiden değişeceğini söylediler. Problem yoksa şarj edip göndereceklerdi. Şarj edip göndermeye yanaşmadık, sorunun üstünde durulmasını aksi taktirde benzer problem yaşandığında mahkemeye başvuracağımızı ilettik... Şu an her ihtimali değerlendiriyorlardır.

Bütün bu yaşananların tek güzel yanı ikame araç olarak full donanımlı leon fr aldım :)

Akü imalat hatası olabilir. Plakalardan dolayı şarj almıyor olabilir ya da şarj dinamosu veya aksamında problem olabilir anlık olarak şarj etmiyorsa gücü aküden yiyordur araç bu da sizi yolda bırakır. Bu ve benzeri bir çok sebebi olabilecek bir durum ki çok yönlü kontrol yapılması lazım.

@atecateam çok yönlü kontrol yapılması konusunda baskı yaptık. dün servis akünün sorunlu olduğunu, garantiden değiştiğinin bilgisini gönderdi. Raporu alıp her ihtimale karşı elimde tutacağım. yaşadığım can sıkıcı durumları ben bilirim, benzeri olursa iyi niyetli olmayacağım. diğer bahsettiğim sorunlar üzerinde duruyorlar, sonrasında teslim alacağım.

@atecateam çok yönlü kontrol yapılması konusunda baskı yaptık. dün servis akünün sorunlu olduğunu, garantiden değiştiğinin bilgisini gönderdi. Raporu alıp her ihtimale karşı elimde tutacağım. yaşadığım can sıkıcı durumları ben bilirim, benzeri olursa iyi niyetli olmayacağım. diğer bahsettiğim sorunlar üzerinde duruyorlar, sonrasında teslim alacağım.

Hiç bir fabrikada hatasız imalat olmaz third party malzeme dediğimiz dışarıdan alınan tüm malzemeler için hata ihtimali daha yüksek oranlı olarak söz konusudur. Hatanın bulunmasından dolayı sevindim. Geçmiş olsun diyelim. Saygılarımla

Geri
Üst Alt