Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

İbİza cupram akü dolmuyor!...

Konu, 'Teknik Destek' kısmında samiramist tarafından paylaşıldı.

1. samiramist

samiramist SCW Üyesi

747
    11
    18
    uzun zamandır buralardada yoktum tatile gitmiştim fakat döndüğümde akü boş bi vaziyetteydi hiç gıdım elektrik yoktu neyse takviye yaptım 20 km yol yaptım dolsun diye geldim otoparka stop ettim tekrar çalıştırcam yine elektrk yok acaba sorun ne olabilir?

2. eneserol

eneserol SCW Üyesi

2.980
    287
    83
    akü kutup başlarını konrol ettir gevşemiş olabilir

3. BurakK

BurakK SCW Üyesi

516
    96
    28
    Akü kaç yıllık ve Uzun zaman derken ne kadar uzun bir zamn ?

4. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    akünün işi bitmiştir muhtemelen araban yeni şarz dinamosundan sıkıntı olacağını sanmıyorum

5. samiramist

samiramist SCW Üyesi

747
    11
    18
    arabada 11 aylık akü garantiden değiştirmezler mi ?
    1 hafta hiç çalışmamış bitmiş cutout systemden etkilenmiş olabilir mi ki?

6. plajhavlusu

plajhavlusu SCW Üyesi

3.140
    205
    63
    aku garantıdend egısır servıse gotur degıstırsınler ama dırek degıstırmezler prosedur geregı once sarj olacak 24 saat araban orda kalacak adamlara ben bunu ıkı kez sarj ettırdım de belkı dırek degıstırırler belkıde onlarda sarj etmek ıster

7. eneserol

eneserol SCW Üyesi

2.980
    287
    83
    araban yeni olabilir ama önemli olan akünün fabrikadan çıktıktan sonra ne kadar boşta kaldığı soruçta arabalarımız gemiyle geliyor gümrükte bekliyor falan filan bunlar hep akü ömrünü etkiler

8. schumi

schumi SCW Üyesi

8.181
    1.217
    113
    Bir akünün bu kadar kısa sürede bitmesi çok anormal geldi bana...Benim araç 2004 model ve hala üstünde orjinal fabrika çıkış aküsü var..:)

9. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    sistemde bi kaçak olması muhtemel..akünün üretim tarihinin çok eski olması biraz zor bu durumda kaçak vardır herhalde..
    servise ya da elektrikçiye göstermekte fayda var..serviste akünün garantiden değişme olasılığı da var elbet..

10. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    cut out un elektrıgını nerden cektınız ?

Sayfayı Paylaş