Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza Cupra

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yok yaw Can niyetli değil bildiğim kadarıyla.

kendi niyetli de ondan.. :D :D :D

mıgdem kaldırmaz yıgıdım,gecmısını bıldıgın kotu kadınlar gıbı :) Ayrıca rakam zaten oyle b araba ıcın cok,ılk dukkanın onunde gordugumdede bındım ıcıne flan cok yorgun duryodu araba zaten temız bakılmamıs.cızgıler tutmuyo boyası fln kotuydu,anca cok duses b fıyata alınır bınılır.28 ona verene kadar 30 lıraya Abl plakalı Cupra R var onu almak cok daha mantıklı,vergıden yırtıyosun BG bakımından kardasın,sadece benzın ısı bozuyor Tdı a gore,tabı motoru yatak sarıp yenıden yapılmıs Tdı a bınmektense benzınlı 1.8 t ye bınmek daha mantıklı gelıyor:)

mıgdem kaldırmaz yıgıdım,gecmısını bıldıgın kotu kadınlar gıbı :) Ayrıca rakam zaten oyle b araba ıcın cok,ılk dukkanın onunde gordugumdede bındım ıcıne flan cok yorgun duryodu araba zaten temız bakılmamıs.cızgıler tutmuyo boyası fln kotuydu,anca cok duses b fıyata alınır bınılır.28 ona verene kadar 30 lıraya Abl plakalı Cupra R var onu almak cok daha mantıklı,vergıden yırtıyosun BG bakımından kardasın,sadece benzın ısı bozuyor Tdı a gore,tabı motoru yatak sarıp yenıden yapılmıs Tdı a bınmektense benzınlı 1.8 t ye bınmek daha mantıklı gelıyor:)

cok dogru dusunuyorsun can. tamamıyla hem fikirim seninle. özellikle koyu punto ile belirttiğim nokta benim için çok önemli :D

14e hurdacıdaydı bu araba servise goturun alayım dedim, gelin siz goturun yürümüyor demişti hurdacı bende vazgeçtim

o ne yaaa off of ıyıce mıgdem bulandı arabadan :):) sagolun scw

Bence o kadarda değildir abartı var gibime geldi...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt