Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza cupra

Koray dün bağdat caddesinde gazlayan mavi ibiza senmiydin :) Güzel sesi varmış :)

Ben bugün narcityde mk4 FR ibiza gördüm (benzinmi dizelmi bilmiyorum). Kum grisi 06 plakalı.

evet hocam o gazlayan varlık bendim :)) zaten millet arabama değil sesine trip olup peşime takılıyor m3 ler 530 Lar hepsine çoşku veriyorum sonra sağ yatıyorum :D

egzoz değil hocam simota karbon açık hava filtresi var sadece :) ama s2000 den farkı yok yani ..

egzoza hiç bulaşmadım hocam çünkü vaktinde çok başım ağrıdı polislerden :( artık filtre takılıyorum egzozda da nikelaj kafalık var o kadar ..

Koray dün bağdat caddesinde gazlayan mavi ibiza senmiydin :) Güzel sesi varmış :)

Ben bugün narcityde mk4 FR ibiza gördüm (benzinmi dizelmi bilmiyorum). Kum grisi 06 plakalı.

Aslında FR da yok erhan TR de,mk4 ıbıza tdı sport var mehmet abıdekınden,ama aralarındakı farklar sadece tamponlar ve ıc mekandakı logolar.
Mk4 ibizaların 1.8 t lerı TR de mevcut deıl,oncekı mesajımda yazdıgım gıbı sans eserı b tane gormustum bızım burda o da heralde ozel olarak getırılmıstır.Mk3 lerın 1.8 t cupraları var ama onlarda sınırlı yıne satılık olarak bılınen 2 tane vardı bırı ıstanbuldan bırı de hataydan.

Aslında FR da yok erhan TR de,mk4 ıbıza tdı sport var mehmet abıdekınden,ama aralarındakı farklar sadece tamponlar ve ıc mekandakı logolar.
Mk4 ibizaların 1.8 t lerı TR de mevcut deıl,oncekı mesajımda yazdıgım gıbı sans eserı b tane gormustum bızım burda o da heralde ozel olarak getırılmıstır.Mk3 lerın 1.8 t cupraları var ama onlarda sınırlı yıne satılık olarak bılınen 2 tane vardı bırı ıstanbuldan bırı de hataydan.

Valla Can'ım bu çakma değildi açıkçası jantlar diskler falan ön tamponda böyledi ve tampon üzerinde FR logosu vardı.

Arkadaşıma söylerim, pazartesi günü oranın arabasıysa resmini çeker ;)

seat11.jpg

Geri
Üst Alt