Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

ibiza cupra

Konu, 'Sohbet' kısmında koray.cano tarafından paylaşıldı.

1. koray.cano

koray.cano SCW Üyesi

2.721
    145
    63
    ya arkadaşlar sırf merak ettiğimden soruyorum yoksa çatlıcam :D

bir araba sitesinde arama yaptığım zaman leon cuprada buluyorsun leon fr da buluyorsun peki ibiza cupra yada ibiza fr neden bulamıyoruz :s 2009 yada 2010 kasa olmıcak 2003-2007 arasındakı modellerde bulamıyorum :(

2. CUPRA

CUPRA FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

0
    12
    0
    Çünkü Ibiza Cupra diğerlerinden çok daha değerli bir araç. Hele birde Cupra TDI ise..

3. koray.cano

koray.cano SCW Üyesi

2.721
    145
    63
    peki almaya kalksam nasıl alcam hiç bir yerde satılık değil ?

4. beetle

beetle SCW Üyesi

1.073
    291
    83
    koray'cım Fr yada cupra bulamıyosan kendi aracını (görsel de olsa) sen yapacaksın.En güzeli böyle olur zannedersem :)

5. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    TR'de bildiğim kadarıyla 6 tane var zaten Ibiza Cupra bi önceki kasa..
    velakin şuan Erya'da 13K Lira'ya Cupra2 var..

6. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    Istedıgın modelde Cupra Tdi suan TR de 4 tane var koray.3 ununde sahıplerının tanıyorum cok nıyetlıysen konusuruz ama 35 lıranın altına ınmez hıc bırı haberın olsunn :) 4. olan ıse satmaya hıc mı hıc nıyetı olmayan b abının.Zaten baska da yok TR de.Onun yerıne Tdi sport alabılırsın,aynı motorun 130 luk versıyonu,enjektor,turbo ve ıntercooler farkları var.Onun dısında dısını cupra gorunumu yapman cok zor bsey degıl,onların fıyatlarıda daha uygun zaten.B ara bunların dısında 2001 ıbıza cupra 1.8t vardı 2 tane ılanı olan onlarda kalkmıs zaten

7. SİMON

SİMON SCW Üyesi

3.408
    174
    63
    mavi mi gecen gun cupra2 mavi gelmıstı kaymak gibiydi..

8. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    rengini bilmiyorum ama Erya'daki mor galiba..

9. beetle

beetle SCW Üyesi

1.073
    291
    83
    saxs mavi renginde
    güzel araçmış

10. koray.cano

koray.cano SCW Üyesi

2.721
    145
    63
    3 gun oncede cadede gordum benim kasadan cupra vardi aksami gittim internete baktim hic bi tane satan yok :) o zaman mustafa abinin dedigi gibi gorselde kendim bisiler yapcam.

---------- Post added at 22:16 ---------- Previous post was at 22:13 ----------

Üstad bana 1.8 180 hp olani lazim dizel işimi gormez .. Ama fiyatlarida baya ucukmus :)

Sayfayı Paylaş