Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza Cupra

oymacıcan

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar öncelikle bunu sormak için foruma kaybolduğunu belirtmek istiyorum.Normalde İstanbul'da yaşayan birisiyim Ankara'da Dikmen'den Mevlana bulvarına çıktık kameraların orda bi İbiza cupra bizi sağdan geçti Babam 3.0 Quattro A6 kullanıcısı kameraları geçtikten baya sonra biz 268 km hızı gördük ama İbiza aracı kullanan kardeşimiz hala önden gidiyordu böyle bişey nasıl mümkün olabilir bu arabalar 1.4 değilmi

Arkadaşlar öncelikle bunu sormak için foruma kaybolduğunu belirtmek istiyorum.Normalde İstanbul'da yaşayan birisiyim Ankara'da Dikmen'den Mevlana bulvarına çıktık kameraların orda bi İbiza cupra bizi sağdan geçti Babam 3.0 Quattro A6 kullanıcısı kameraları geçtikten baya sonra biz 268 km hızı gördük ama İbiza aracı kullanan kardeşimiz hala önden gidiyordu böyle bişey nasıl mümkün olabilir bu arabalar 1.4 değilmi
Eğer 2016ysa yanlış hatırlamıyorsam 1.8 motor 192 beygir.çok güçlüdür fakat saatte 260km hızı geçebileceğini sanmıyorum.geçse bile uzun sürer geçmesi.belki motoruyla oynanmıştır.araç stocksa 3.0 a6yı uzun yolda geçebileceğini pek sanmıyorum

ankara antalya cıvarı dolanan mk2 kasa bir leon var 500 hp gücünde ibiza olduğuna emin misin leonu görmüş olmayasın :D

Can'ım ciğerim öncelikle kendini tanıtman gerekir ÜYELERİMİZ bölümünden.
sonra konunun kilidini kaldırırım...
[doublepost=1479942513,1479852294][/doublepost]motoru ile de oynanmış olabilir...

ankara antalya cıvarı dolanan mk2 kasa bir leon var 500 hp gücünde ibiza olduğuna emin misin leonu görmüş olmayasın :D

Beyaz İbiza cupraydı Füme jantları vardı plakasını tam seçemedim ama ROH 22 yada 33 gibi bişeydi.Arka camında beyaz bi böcek stikerı gibi bişey vardı araç sahibini bulmayı umuyorum araçta ne var diye:)

Cupra kötü değil gidiyor ama a6 quattro sürdüm bende araba gittikçe gidiyor cupradan fazlasıyla iyi yani sizi geçmesi imkansız gibi birşey cuprayla oynanmamışsa tabi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cupra kötü değil gidiyor ama a6 quattro sürdüm bende araba gittikçe gidiyor cupradan fazlasıyla iyi yani sizi geçmesi imkansız gibi birşey cuprayla oynanmamışsa tabi.

Kalkışta geçmesi bi nebze normal geldi ama 268 görüp hala yakalayamamak bi o kadar içler acısı 60-70 binlik bir aracın 200 binlik bir aracı geçmesi ...

Ankara da motor modifiyesi işini iyi yapan ustalar var Cupra alıp stok binen nadir kişi vardır
1000cc motor a kafa tutan leon var hatta geçen hafta 600cc ye boyboy fark açtı

0-100'dede audi koyar 5.1 saniye.
Araç 400-470.000 TL içeriğine göre değişiyor.
Cuprada 70-80 lik bir aracın geçmese bile onla bir gitmesi bile ayrı bir güzellik.

Geri
Üst Alt