Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza cupra VS fabia RS VS polo GTİ..

bu polo gtı a bayılıyorum rs de hiç fena değil ancak polo bi başka :)

Şu çupranın speed blue rengi bir başka yaaaa

Aracı sipariş verdikten sonra bu rengi sordugumda satış temsilcisi opak galia mavi demişti. Bende değiştirin bu renk yapın demiştim. Fakat renk speed blue imiş. Boyle salak satış temsilcilerini koyuolar az kalsın araba yanlış renk gelcekti iyikide değiştirememişiz rengini...

Aracı sipariş verdikten sonra bu rengi sordugumda satış temsilcisi opak galia mavi demişti. Bende değiştirin bu renk yapın demiştim. Fakat renk speed blue imiş. Boyle salak satış temsilcilerini koyuolar az kalsın araba yanlış renk gelcekti iyikide değiştirememişiz rengini...

o da bişemi benim erya da yaşadığımı bilsen bu devede kulak kalır

Ikıncı elın gozunu sevım en azından bsy cıksa sıfır almadım kı dıyosun eskı sahıbıne sovuyosun :D

ahaha kanka ama bizimkilerdeeski sahibine sövüyor :D teknik olarak bayilerde eski sahibi oluyor :D

Geri
Üst Alt