Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza cupra ve boca cıların dikkatine...

Yazılım ücretsiz ayak dayamayı aldım onu taktırdım 1 TL almadılar Kayseri özsadan cok memnunum walla. Yalnız ayak dayama orjinal değil Golf GTİ ın ayak dayaması biraz zorda olsa takıldı

bende bir yağ değişimi yaptırcam bu hafta serviste o arada onu da söylerim yapsınlar.. çok sağol Safacım..
yalnız bişey sorucam daha önceden arabanın D7den D5e atmadığına emin misin
bnm direk 2011 çıkışlı daha önce hiç yeni yazılım yüklenmedi ama
sakin D7den giderken dip gazda D4e bile çektiği var tabi bir anda
pedalı yere yapıştırınca..

bende bir yağ değişimi yaptırcam bu hafta serviste o arada onu da söylerim yapsınlar.. çok sağol Safacım..
yalnız bişey sorucam daha önceden arabanın D7den D5e atmadığına emin misin
bnm direk 2011 çıkışlı daha önce hiç yeni yazılım yüklenmedi ama
sakin D7den giderken dip gazda D4e bile çektiği var tabi bir anda
pedalı yere yapıştırınca..

Nedemek sende sağol:) Dipgazda atıyo ama sole diyim hafif ortalarına bastıgında D6 D5 diye indiriyodu yazılımdan sonra Direk D5 e iniyor yani gaz hassasiyeti değişiyor artıyor ama geri eski haline donuyır bi sure sonra...

Bizde de şase kablosu değişiyomuş :D ne işe yarıyo bilmiyorum ama değişti :eek:

yok gittiinde şase bişyine bakıp karar veriliyo ve değiştiriliyomuş

Bilmiyorumki şase numaralarına bakılıyomuş öyle karar veriliyomuş zaten galiba mühim bişy değilmiş :D

Geri
Üst Alt