Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza Cupra TSI Uygulamalarımız....

abi jantı bi vuruyum arabaya Peşindeyim ona göre ;)

Görünüm çok şık olmuş.
Garanti konusunda: Servis parçası dışında parça takılınca, ilgili aksamda garanti dışı bırakabilirler mesela amortisör patlarsa, yayları sebep gösterme yetkisi vardır. Ancak Mesela motor aksamında vs. arıza oluştu, bunların garantisi etkilenemez.

Gaz pedalına takılan parça: Pedala basmazken 0 olsun tam basınca 10 olsun beyine giden sinyal. Gaz pedalına bunu takınca, gaz pedalına basıldığı anda sinyali 3 olarak gönderiyor, yan, 3-10 arası sinyal oluşuyor, son gazda sinyalde değişm yok, dolayısı ile otomatik şanzımana, güçlü turbo dieselde bu parça sıkıntı yaşatır, 10 TL den fazla da ben vermem.

Görünüm çok şık olmuş.
Garanti konusunda: Servis parçası dışında parça takılınca, ilgili aksamda garanti dışı bırakabilirler mesela amortisör patlarsa, yayları sebep gösterme yetkisi vardır. Ancak Mesela motor aksamında vs. arıza oluştu, bunların garantisi etkilenemez.

Gaz pedalına takılan parça: Pedala basmazken 0 olsun tam basınca 10 olsun beyine giden sinyal. Gaz pedalına bunu takınca, gaz pedalına basıldığı anda sinyali 3 olarak gönderiyor, yan, 3-10 arası sinyal oluşuyor, son gazda sinyalde değişm yok, dolayısı ile otomatik şanzımana, güçlü turbo dieselde bu parça sıkıntı yaşatır, 10 TL den fazla da ben vermem.

Garanti olayı aynen dediğiniz gibi... Sprintboosterda dediğim gibi kalkışlarda DSG ye zararlı aynı zamanda giderkende az bi dokunusla surekli arac vites dusuruyor buda kötü bir durum...

Safacım güle güle kullan.. Kapı içleri de çok güzel olmuş..
Bikaç roll daha yaparsak peşinden chipi de yapıcaksın gibi geliyor bana:)

Masallah kardesım aracın cok guzel duruyor :) Fıltre ıyı ses verıyormu leonlardakı gıbı ?

Araç süper güle güle iyi günlerde kullan carbon kaplamalar ayrı bi hava katmış :eek:key:

Safacım güle güle kullan.. Kapı içleri de çok güzel olmuş..
Bikaç roll daha yaparsak peşinden chipi de yapıcaksın gibi geliyor bana:)

Teşekkür ederim Abicim :)
Roll gecesi mükemmeldi zaten yapmaya gelmiştim yazılım son anda vazgeçtim :) En yavaş araba benimkiydi :D

Masallah kardesım aracın cok guzel duruyor :) Fıltre ıyı ses verıyormu leonlardakı gıbı ?

Saolasın kardeşim ... Filtre turbo arabada pek ses vermez kit olmadıgı sürece. Bendede pek bir fark yok sadece az bir emiş sesinde artış ve birazdaha tok bir ses geliyor :)

Geri
Üst Alt