Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza Cupra TSI Uygulamalarımız....

Maşallah lokum gibi olmuş araç kazasız belasız..

Yazılım yaptırıpta sıkıntı yasayacagına varsın 30hp dusuk olsun gucu.. Bu arada sen bu sprintbooster ı niye bu kadar gereksiz buldun anlamadım ben yaklasık 1.5 senedir kullanıyorum ben cok memnunum hatta yazılımlıyken daha iyi bence, tek sıkıntı aracı baskası suremiyor benimki manuel oldugu icin kalkıslarda hep zıplatıyorlar arabayı..

Evet alışmak önemli benim de neredeyse 2 sene olacak..çok memnunum..bir ara çıkarttım yapamadım yine taktım..alışınca o fark az da olsa kullanmadan yapamıyor insan..

MaşaAllah on numara olmuş bende alıcam ama arka düşmüyo die tereddütteyim

safa hayırlı uğurlu olsun kanka maşallah diyorum tek kelimeyle inan o kadar cupra arasında senin cupra bi başka benim için ilk olduğu için herhalde :)

yay konusunda seat sportu ben anlamıyorum bana servis exeoya aldığım zaman 800 tl sadece yay fiyatı verdiler gittim a4 eibach -50mm lik aldım 350 tl ye niye bu kadar çok fiyat var anlamadım seat yazınca kutu üstünde değerimi artıyor? üstelik serviste -30mm lik satıyorlar benim bildiğim kadarıyla -50mm lik yay satmıyor

Servistekiler 3,5cm lik olanlar. Seat yazınca değeri artmıyor ama aracınızın yürüründe bir sorun olursa garanti dışı bırakmıyor. 200-300 TL için daha fazla riske gerek yok diye düşünüyorum. Başıma geldi, eski aracım garanti dışı kaldı; sonuç:1500TL ödeme yaptım:(

Servistekiler 3,5cm lik olanlar. Seat yazınca değeri artmıyor ama aracınızın yürüründe bir sorun olursa garanti dışı bırakmıyor. 200-300 TL için daha fazla riske gerek yok diye düşünüyorum. Başıma geldi, eski aracım garanti dışı kaldı; sonuç:1500TL ödeme yaptım:(

ya acık olmak gerekirse ben garantiye önem veren bi insan deilim :)

ya acık olmak gerekirse ben garantiye önem veren bi insan deilim :)

taha garantı onemlı ama herhangı bır sorunda servıs bas agrıtırmı emın degılım:) ne yalan soyleyeyım ben aracıma uygun yay bulamadıgım ıcın servısten yay aldım 5oo lıraya yoksa dısardanda alabılıırım sorun yok:)

Hayırlısı olsun güle güle kullan ...

Geri
Üst Alt