Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza Cupra TSİ 180 vs Saxo VTS

safa nerden buluyosun kardesim boyle insanlari :) kendi showunu yapmis sonunda kapamis video yu sen koymaya balinca kapat gaz cek fln fistan kanka yazik su adam icin yaktigin benzine ben o kadar diyim :)

Cupra güzel yürüyor elbet Maşallah..........:eek:key:

maşallah sefa süper bi alet ibiza cupra aklım karışıyo valla;)

safa nerden buluyosun kardesim boyle insanlari :) kendi showunu yapmis sonunda kapamis video yu sen koymaya balinca kapat gaz cek fln fistan kanka yazik su adam icin yaktigin benzine ben o kadar diyim :)

Aynen Safa hiç gerek yok böyle tayfalarla..

Yanılmıyorsam , Saxo 150 kg da hafiftir. bence modifiye listesini yaptırmasaymış daha iyiymiş....

Saxo'lu güzel bi fantezi....................:)

Yazmak ıstemedım amacım kımseyı kotulemke flan da degılde,su lısteye sahıp saxo vts yada b 106 nın (ıkısı de aynı arabalar) nasıl gıttıgını hıc gozu ıle goren oldu mu ? bunca sene bu arabalar alısılmısın dısında performans sergıledıler,lıstesınde sunların yarısı olmayan sadece hafıf olan 106 nın da Bocanegra ıle kafa kafaya gıttıgını de bılyorum,daha ıyı lısteye sahıp 106 nın yuklu typeR ıle yurudugunu de .Stock olmadıgı surece hafıfe alıncak araba degıldır onemlı olan arabanın saglıklı olmasıdır

Yazmak ıstemedım amacım kımseyı kotulemke flan da degılde,su lısteye sahıp saxo vts yada b 106 nın (ıkısı de aynı arabalar) nasıl gıttıgını hıc gozu ıle goren oldu mu ? bunca sene bu arabalar alısılmısın dısında performans sergıledıler,lıstesınde sunların yarısı olmayan sadece hafıf olan 106 nın da Bocanegra ıle kafa kafaya gıttıgını de bılyorum,daha ıyı lısteye sahıp 106 nın yuklu typeR ıle yurudugunu de .Stock olmadıgı surece hafıfe alıncak araba degıldır onemlı olan arabanın saglıklı olmasıdır

+1
şu anda çok kurcalanmamış, sağlıklı, iyi bi 106 GTI, ibiza cupra/bocanegralara şaka yapar..

Geri
Üst Alt