Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ibiza Cupra TDI

o beyaz saçlar özel zaten her arabaya uymaz:p

ne yapalım bulacaz artık 15 inç sac jant.

---------- Post added at 00:50 ---------- Previous post was at 00:50 ----------

arda ne yaptın tampona lip alacaktın almadınmı

okul benı lip yaptı abi hiç zamanım olmadı.. işte tatıle gırdım artık alıcam ıns:=)

Mehmet abi elimden gelen bu.Rengi olabildiğince tutturmaya çalıştım.Resmin kalitesi düşük olduğun için pixelleşme çok oluyor.Tek kapıda yaptım şaşırtmasın seni die :) 5cm yay'da taktım =)

2751cc76e85ff9f31b113621f41eaeb8.png

dınlenırım abı ayıpsın:) nezaman gelıceksın buralara abıcım?

---------- Post added at 00:56 ---------- Previous post was at 00:55 ----------

Mehmet abi elimden gelen bu.Rengi olabildiğince tutturmaya çalıştım.Resmin kalitesi düşük olduğun için pixelleşme çok oluyor.Tek kapıda yaptım şaşırtmasın seni die :) 5cm yay'da taktım =)

anam benım cektıgım resım:)

Eline sağlık İsmail. Yay 3.5'luk olmuş yalnız :D
Mehmet Abi, beyaz bence çok yakışır. Siyah çok boğar arabayı boşver.

eline sağlık ismail çok güzel olmuş. bu arada ocak ayının sonlarına doğru ilköğretim okulları tatile giriyor. tatilde gelecem inşallah. görüşelim mutlaka. bu arada beyaz güzel oldu gerçekten. beklemiyodum bu kadar :D

Eline sağlık İsmail. Yay 3.5'luk olmuş yalnız :D
Mehmet Abi, beyaz bence çok yakışır. Siyah çok boğar arabayı boşver.

Metreyle ölçmüyorum ayberk göz kararı =)))) Bence 3.5 değilde 4 gibi:p

---------- Post added at 01:00 ---------- Previous post was at 01:00 ----------

eline sağlık ismail çok güzel olmuş. bu arada ocak ayının sonlarına doğru ilköğretim okulları tatile giriyor. tatilde gelecem inşallah. görüşelim mutlaka. bu arada beyaz güzel oldu gerçekten. beklemiyodum bu kadar :D

Ne demek abi lafımı olur :)

Geri
Üst Alt