Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ibiza Cupra Custom Air Intake Kit

Mert G

Kayıtlı Üye
Geçen hafta sanayiye gidip bir süredir planladığım aem dryflow filtre ve silicon borularımı powershoptan aldım, sağolsun bayçu çok ilgilendi.. daha sonra arkadaşımın tanıdığı egzoscuya gidip denemeler, tartışmalar, kesip biçmeler sonucunda nasıl bir kutu yapıcağımıza karar verdik. sağolsun inanılmaz uğraştı ve beklediğimden çok daha iyi bir iş çıkardı.. soran olursa ses olarak hiçbir öyle tok ses yok, sadece baya çok emiş sesi geliyor, ztn benim amacım ses değil rahat hava girişiydi.. Allah'a şükür arıza lambası flnda yakmadı..
[URL="http://i1107.hizliresim.com/2011/7/14/2341.jpg"][/URL]

Ekli dosyalar

• fotoğraf.jpg
    fotoğraf.jpg
    88.4 KB · Görüntüleme: 96
elıne saglık abı guzel olmus yalnız etrafı ızole edersen daha da ıyı olur

hava kanalından filtrenin ağzına uzanıp gelen boru ve filtrenin etrafındaki muhafaza el yapı mı ? öyleyse nerde yaptırdınız çok hoş olmuş

Hiç custom gibi durmuyor maşallah ne güzel olmuş. :)

çok sağolun arkadaşlar,ben bile bu kadar beklemiyordum:) aslında şansıma perşembe günü sabahtan sanayiye gittiğim için adamın elinde hiç iş yoktu, o yüzden çok uğraştı.. tamamı el yapımı, orjinal hava giriş hortumunu aktarmasak zaten daha da boğulurdu araba diye orayı girişe göre kesip hava girişini bağladık.. Maslak sanayi 1.kısımda caminin alt sokağında bir egzoscu, hakan istersen adını öğrenip yazarım yine.. can aslında kutuyu daha yüksek yaptık ama ön taraftan kaputa hafiften temas ediyordu, o yüzden arakdan yüksek başlayıp öne doğru eğimli yaptık ama tabi tam sıfıra sıfır kapatmıyor.. daha nereleri izole edebilirim bilemedim pek:)

çok sağolun arkadaşlar,ben bile bu kadar beklemiyordum:) aslında şansıma perşembe günü sabahtan sanayiye gittiğim için adamın elinde hiç iş yoktu, o yüzden çok uğraştı.. tamamı el yapımı, orjinal hava giriş hortumunu aktarmasak zaten daha da boğulurdu araba diye orayı girişe göre kesip hava girişini bağladık.. Maslak sanayi 1.kısımda caminin alt sokağında bir egzoscu, hakan istersen adını öğrenip yazarım yine.. can aslında kutuyu daha yüksek yaptık ama ön taraftan kaputa hafiften temas ediyordu, o yüzden arakdan yüksek başlayıp öne doğru eğimli yaptık ama tabi tam sıfıra sıfır kapatmıyor.. daha nereleri izole edebilirim bilemedim pek:)

jeton yeni düştü benim, o kıvrımlı boru aracın kendi havafiltresine giden borusu sanırım, benim araçtakide bu şekilde. :) abi bende avatarımdaki filtre kitini aldım ve bu tarz bi muhafaza yapmak istiyorum hatta senin uygulama aşağı yukarı benim kafamdaki gibi olmuş. zahmet olmassa adını dükkanının ismini verebilirsen iyi olur abicim.

Hemen öğrendim,
Güven egzost Salim Usta
(546) 809 64 58..
Mert'in veya Fatih'in arkadaşıyım dersen daha da ilgilenir..

Filtrenin etrafindaki muhavaza 10 numara olmus kendi aracaima yapmak isterdim ama benin kapyun icinde musait yer bulamadim ibizalarin kaputta musait yeri fazlasiyla var

Geri
Üst Alt