Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Ibiza Cupra Custom Air Intake Kit

Konu, 'Mk5 (2008+Günümüz)' kısmında Mert G tarafından paylaşıldı.

1. Mert G

Mert G SCW Üyesi

413
    3
    18
    Geçen hafta sanayiye gidip bir süredir planladığım aem dryflow filtre ve silicon borularımı powershoptan aldım, sağolsun bayçu çok ilgilendi.. daha sonra arkadaşımın tanıdığı egzoscuya gidip denemeler, tartışmalar, kesip biçmeler sonucunda nasıl bir kutu yapıcağımıza karar verdik. sağolsun inanılmaz uğraştı ve beklediğimden çok daha iyi bir iş çıkardı.. soran olursa ses olarak hiçbir öyle tok ses yok, sadece baya çok emiş sesi geliyor, ztn benim amacım ses değil rahat hava girişiydi.. Allah'a şükür arıza lambası flnda yakmadı..

Ekli Dosyalar:

2. vdtBocanegra

vdtBocanegra SCW Üyesi

649
    36
    28
    güle güle kullan mert abi güzel bişi olmus

3. SİMON

SİMON SCW Üyesi

3.408
    174
    63
    Cok iyi duruyo sistemde guzel otyrmus

4. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    elıne saglık abı guzel olmus yalnız etrafı ızole edersen daha da ıyı olur

5. HaKo

HaKo SCW Üyesi

296
    36
    28
    hava kanalından filtrenin ağzına uzanıp gelen boru ve filtrenin etrafındaki muhafaza el yapı mı ? öyleyse nerde yaptırdınız çok hoş olmuş

6. Jerky

Jerky SCW Üyesi

3.079
    53
    48
    Hiç custom gibi durmuyor maşallah ne güzel olmuş. :)

7. Mert G

Mert G SCW Üyesi

413
    3
    18
    çok sağolun arkadaşlar,ben bile bu kadar beklemiyordum:) aslında şansıma perşembe günü sabahtan sanayiye gittiğim için adamın elinde hiç iş yoktu, o yüzden çok uğraştı.. tamamı el yapımı, orjinal hava giriş hortumunu aktarmasak zaten daha da boğulurdu araba diye orayı girişe göre kesip hava girişini bağladık.. Maslak sanayi 1.kısımda caminin alt sokağında bir egzoscu, hakan istersen adını öğrenip yazarım yine.. can aslında kutuyu daha yüksek yaptık ama ön taraftan kaputa hafiften temas ediyordu, o yüzden arakdan yüksek başlayıp öne doğru eğimli yaptık ama tabi tam sıfıra sıfır kapatmıyor.. daha nereleri izole edebilirim bilemedim pek:)

8. HaKo

HaKo SCW Üyesi

296
    36
    28
    jeton yeni düştü benim, o kıvrımlı boru aracın kendi havafiltresine giden borusu sanırım, benim araçtakide bu şekilde. :) abi bende avatarımdaki filtre kitini aldım ve bu tarz bi muhafaza yapmak istiyorum hatta senin uygulama aşağı yukarı benim kafamdaki gibi olmuş. zahmet olmassa adını dükkanının ismini verebilirsen iyi olur abicim.

9. Mert G

Mert G SCW Üyesi

413
    3
    18
    Hemen öğrendim,
    Güven egzost Salim Usta
    (546) 809 64 58..
    Mert'in veya Fatih'in arkadaşıyım dersen daha da ilgilenir..

10. SİMON

SİMON SCW Üyesi

3.408
    174
    63
    Filtrenin etrafindaki muhavaza 10 numara olmus kendi aracaima yapmak isterdim ama benin kapyun icinde musait yer bulamadim ibizalarin kaputta musait yeri fazlasiyla var

Sayfayı Paylaş