Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İBiza Cupra Cabrio :)

Bende harika olur düşünsenize cordoba gibi uzun ama tek kapılı arka cam ve tavan yok bagaj kapağı hafif uzun acılıp kapanır elektrikli tavan bence harika olurdu :D

bence değişik ve güzel olmuş..... ama ben hızlı araçların üzerinin açılmasını pek sevmiyorum güven vermiyo ama bakmalık güzel :D

photoshop bu ön camın içine dikkatli bakıldığında b stünu gözüküyor:) pekte beğenmedim şahsen

bu ne demek oluy:) önce kafanı karıştırdı sonra beğendin mi :) gel bi komple boyalı TDI sport yada Cupra alalım abi sana kestirelim antepte üzerini çok ucuza mal ederiz burada;)

şoplamış mı kesmiş mi dedim...
fena durmuyor ama bende spor arabanın üstünün açılmasını pek sevmiyorum..sonra roadstar olarak neden olmasın dedim..

ae_Leon_cabrio_05.JPG

seat-ibiza-cabrio.jpg

Geri
Üst Alt