Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza Cupra/Bocanegra YAĞ EKSİLTME

Ah su kulaktan dolma bilgiler...

Senin aracınamı dedik ule :D çık aradan benim 1.6 dan denediğim gördüğüm bişiyi dedim.. Yani douu arkadaşın dediğininde doğruluk payı var.. Kulaktan ne dolsun 8000 km oldu hala kullanıyorum sıkıntısız.

senin aracınamı dedik ule :d çık aradan benim 1.6 dan denediğim gördüğüm bişiyi dedim.. Yani douu arkadaşın dediğininde doğruluk payı var.. Kulaktan ne dolsun 8000 km oldu hala kullanıyorum sıkıntısız.

:d:d:d:d

Kulaktan dolma bilgi diye bana mı dedin ? Kaç defa kendinin veya baskasının aracının aksına kadar kendin soktunde basından aşağıya kadar yağ icinde kaldın acaba ? Bilgi paylaşımı sitesinde bi yerden duydugum bilgileri paylasipta şekil yapacak bir adam degilim. Türkiyenin en hızlı araçlarından bazılarının yapımında bulundum. Ozgunun bile yeri geldiginde arayıp akıl danıştığı bir isimden bir seyler öğrendim.. Sen koyma 10-60.. Yağı eksilten arkadaslar bi denesinler bakalım yağ eksiltecek mı arac ? Hayvan gibi sıkıştırma icin 5-30 cok fazla ince bir yağ.

sakın yanlış anlama senden büyügüm senden cok fazla şey bilecem diye idda edemem. ama senden daha tecrübeliyimdir burası da bir gerçek. herşeye senden 5 yıl önce başladım. hatta şöyle söyleyim ben incik boncuk araba işlerine girdigim zaman sen 11 yaşında falandın. o yüzden kendinden büyük insanların tecrübelerine itimat etmen gerekir ;)

Kulaktan dolma bilgi diye bana mı dedin ? Kaç defa kendinin veya baskasının aracının aksına kadar kendin soktunde basından aşağıya kadar yağ icinde kaldın acaba ? Bilgi paylaşımı sitesinde bi yerden duydugum bilgileri paylasipta şekil yapacak bir adam degilim. Türkiyenin en hızlı araçlarından bazılarının yapımında bulundum. Ozgunun bile yeri geldiginde arayıp akıl danıştığı bir isimden bir seyler öğrendim.. Sen koyma 10-60.. Yağı eksilten arkadaslar bi denesinler bakalım yağ eksiltecek mı arac ? Hayvan gibi sıkıştırma icin 5-30 cok fazla ince bir yağ.

sakın yanlış anlama senden büyügüm senden cok fazla şey bilecem diye idda edemem. ama senden daha tecrübeliyimdir burası da bir gerçek. herşeye senden 5 yıl önce başladım. hatta şöyle söyleyim ben incik boncuk araba işlerine girdigim zaman sen 11 yaşında falandın. o yüzden kendinden büyük insanların tecrübelerine itimat etmen gerekir ;)

Ne bu şiddet bu celal sana olmaz dökülen kanlarımın hepsi helal Hakkıdır Hakka tapan Milletimin İstiklal...

Ben sana herhangi bişi dememiştimki :D ayrıyeten sen dünyanın en kral profoseörü yag dalında master doktora bilmemne yapmış olsan bile seni dinlemezdim bu aracın üreticisi 5-30 koy diosa 5-30 koyarım...
Eksilmesi gayet normal zaten yoksa eksilmesini istemeseydim içine karpuz suyu koyardım :)

Ayrıyeten benden daha tecrübeli bilgili olabilirsin yaşına baglı olarak saygım var ama bu tarz kendini övmen sunu yaptım bunu yaptım diye çok çirkin... Ben 5 sene önce sana araba ile ilgili neler yaptıgımı anlatsam Dudakların ucuklar sen 11 yasındayken kuran kursuna giderken ben 11 yasımda araçla ilgili cok icraatim var. Senin yaslarındayken ben yaptıklarımı açıklasam buraya ortalık toz duman olur...;)

Ayrıyeten yüzlerce mühendis ve bu aracı üreten vag grubu düşünemiyormu bu arabaya 10-60 koyalım eksiltmesin isteyen 5-30 koysun isteyen 10-60 okadar mühendis aptal bi tek sen akıllısın heralde!!!!

terbiyesizlik yapıyorsun akıllı ol. akıllı olmayacaksan da saygılı ol !!! vag grubu senin araca chip yapacagını egzoz yapacagını buldugun her düzlükte basacagını ve türkiyedeki kalitesiz benzini hesap ediyor mu sence ? icraat falan boş işler bunlar. dedigim gibi benimle aynı şeyi düşünmeyebilirsin ama saygılı ol !! sen 11 yaşında cok icraat yaptın demek. ben 11 yaşında icraat yaparken de sen sokakta top oynuyordun !! dedigim gibi ister katıl ister katılma fikrime. saygılı olmak zorundasın !!

terbiyesizlik yapıyorsun akıllı ol. akıllı olmayacaksan da saygılı ol !!! vag grubu senin araca chip yapacagını egzoz yapacagını buldugun her düzlükte basacagını ve türkiyedeki kalitesiz benzini hesap ediyor mu sence ? icraat falan boş işler bunlar. dedigim gibi benimle aynı şeyi düşünmeyebilirsin ama saygılı ol !! sen 11 yaşında cok icraat yaptın demek. ben 11 yaşında icraat yaparken de sen sokakta top oynuyordun !! dedigim gibi ister katıl ister katılma fikrime. saygılı olmak zorundasın !!

Ben Ortada bi saygısızlık görmüyorum? Ayrıyeten lafı kendi kendine üzerine alınıp burayı bombalayan sizsiniz....

beyler sakinleşmek adına konu biraz kapalı kalsa iyi olacak

gençler sıkıntı yapmayın bu sıcakta

burada kimse kimsenin söylediklerini kabul etmek ve uygulamak zorunda değil kimsede buna diretemez birileri sıkıntısını paylaşır diğerleri fikirlerini söyler fikirlerin mantıklı olup olmadıgı tartışılır ama işi kişisel boyutta atışmaya getirince tadı kaçar. serhat bir sıkıntısını dile getirmiş dou burada bir tecrübesini paylaşmış safa sen bunu kabul etmeyebilir hatta saçma bulabilirsin ama bunu burda tartışmak istiyorsak mantıgına gidelim konunun karşılıklı atışma ile burada tadımızı kaçırmaya gerek yok kimse burada şu yagı kullanacaksın diye dayatmıyorda.

ayrıca mühendisler herşeyin en mükemmelini yapsaydı senin arabanın şanzumanı tıkırtı yapmazdı. o yüzden mühendis ne dediyse onun dışına cıkmam mantıgını savunmak yerine bazı düşüncelere açık olup tecrübeleri dinlemek işine gelmiyorsa bir kulağından girip diğerinden çıkması en güzeli olacaktır...

konuyu açıyorum lütfen birbirimizi kırmayalım bu sıcakta;)

Geri
Üst Alt