Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza Cupra/Bocanegra YAĞ EKSİLTME

ben sıkıstırarak kulanıyorumda eksiltiyor o zaman cezmi abinin verdigi 800gr normal ise 1lt filan eksiltiyor demekki 1000 km basına..
yaktigina ilişkin bi belirti yok..eksiltiyor..

yanlız 1000 km de mutlak kontrol et fincanlar boşalırsa araç garantiden çıkar bu veriler el kitabında yazması gerekir ve birşey idda edemezsin

hem benzim hem yağ yakıyorsun sen...
çok eksiltmiş yğın litresi 20 lira olsa vay anam vay

hadi ben arabayı sıkıştırmama rağmen bende kopmle bitmiş yağ yarın servise götürücem yada kendim alıp mı koyayım ??

1.2ler yağmı eksiltiyorki?
1, 2 litre eksiltme olsa normal dicektim 1.2 anlamışsınız galiba:)
Ama benim aracımda 9000 km civarlarına kadar eksiltmişti full çizgiden yarıya kadar gelmişti sonra eklettim bir daha da eksiltmedi.

ilk yağını bnde çok geç farketmiştim kalmadıgını çubukta gram yağ izi olmuyodu,
değişirken yine cikti 1.5 1.75 lt civari yağ da iyi bari hiç yağsız gazlamamısız demiştim içimden

ben ilk bakıma gittiğimde 2500 bakımına basmışssınz yağ eksiltmiş dedi halbuki çokta basmadım...bende ztn basmak için bunu aldım demiştim

Geri
Üst Alt