Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza Cupra/Bocanegra ların Kalitesizliği VeDoğuş Oto Faktörü...

yalnız şöle bişey var 50 milyara stock 180 beygir,beygirdaşlarına göre:)D) az yakan,otomatik ve 0 bir araba alıyosunuz.ve bu araba çin malı değil.bu tür şeyleri olağanüstüymüş gibi karşılamamak gerek bence.
Olaganüstü karşılamıyoruzda biryere kadar karşılamıyoruz... Biyerden sonra sıkıyor...

Ozaman lütfen daha dikkatli dinleyin siz buraya yazı yazarken şanzımanda ses var diyordum ve tüm DSG li arabalarla teste çıkıyordum Servisteki inanmadıgımdan hepsinde olduguna....
BEn piyasadaki en sorunlu araba demiyorum Can lütfen daha su Seatın savunmasını yapmayın abi... Ben muadillerine göre kıyaslıyorum lütfen bunu göz önünde bulundurun....

sen yazdıklarımı cıdden dıkkatlı okumuyosun safa,seatı ne savunım ben kotu araba yapsın bana mı zararı var:) ben bu platformda cok kez yazdım seat uvey evlattır vag grubunun kalıtesı dusup arasıdır dıye daha ne kadar yerın dıbıne sokabılırım bu yorumlarla.muadıllerı ıle kıyaslamaya gırmedın kı ayrıca,ıbıza cupra yada boca nın sorunları ıle dogus grubunun sorumsuzlugunu dıle getırdın sen . yorum yapanlarda bende dahıl bahsı gecen sorunların ne kadar ekmek o kadar kofte muhabbetıne dayandıgını soyledık.kı bahsı gecen sorunlar butun vag grubuna maal edılemez.sen opc demıssın,rc demıssın kı bu arabalara bın gez dolas kendı araban gıbı,gayet sorunlar eksıkler bulursun.mantıken baktıgındada zaten bu arabaların en az sorunlarla pıyasada olması lazım,malzeme kalıtesı saglamlıgı o markanın yapabıldıgının en ıyısı olması lazım cunku yancı b markası yok ıkı markanında ama seatın,vw ve audının uvey kardesı olması bellı baslı yerlerde daha kalıtesız ıs yapılcagının acık kanıtıdır.her markanın kendınce sorunlar var,opelın top modellerı cok ıyı olaydı zaten bolcana satılırdı fıyatlar hıc de onemlı deıl,sorunlu ıbıza cupraya 50 mılyar verılıp b yıgın kullanıcısı olmaya basladıysa alırdım dedıgın opelın de bayagı b kullanıcısı olurdu.sen arabanla bellı sıkıntılar cekıyosun sıfır aldıgın arabadan dert yanıcaksın bundan dogal b durum yok,eger kullanıcısı olmayıp dısardan daha objektıf bakıyor olsaydın aynı dusunceye sende sahıp olurdun.

malzeme kalitesi dandik ordan burdan cıkan seslere aliştim belki ama , bence 50 milyar az para degil ekmek köfte hesabi yapiyoruz tamam ama bu para da az para degil..
köt olacaksa bu kadar olmamalıydı bence de ..
gerçi ben arabamı hala seviyorum o ayri konu..

secım sansı zaten sızlere aıt olan bsy kımse hadı bu arabayı alın dıye zorlamadıkı,bana kalcak olsa 50 mılyara sıfır ıbıza alcagıma leon cupra alırım ıkıncı elını bulup.o arabaya 50 mılyarı vermek tamamen zevk renk meselesı.50 mılyara ph3 clıo rs de var kı ıbızasından corsa opc sınden cok daha zevklı hıssıyatlı,yol tutusu,performansı ıyı b araba ama ona da o para verılmez.verılen paraya su kalıtede olmalı demek yerıne ıyı yanlarını sıralamak lazım,50 mılyara ben bunları aldım ama gerısını alamadım demek gerekıyor.benım etrafımda 50 mılyara ıbaza mı alınır dıyen ınsanlar da var adama anlatamıyosun bu arabanın 180 bg dsg top model oldugunu onun gozunde tek kapı ıbıza ama araba ısıne cıdden ozen gosteren ınsanlar o parayı cıkarıp verıyor ıste

Ben zafaya sonuna kadar katiliyorum benzer sorunlar leondada var ama kimse kabullenmiyor bide soyleyince azar yiyoruz 50 daha ver baska marka al diye.iste bu mantik yanlis.ben 2002 opelimde sanayi yuzu gormedim sifir leon aldim servislerin pesinde kosuyoruz.ucuza aldik bu boyle diye kabullenirseniz dogus az bile yapiyo.ufak tefek sorunlar olucaktir ama basagritan sorunlar olmamali bu araclarda yada hangi araci alirsaniz alin sifir aliyosunuz kapilar gicirdiyo.boyle bi is varmi?sorunlari kabul ederek arac alsaydim sahin alirdim.dogus oto seat e biraz onem verse biliyor ki a3 satamicak o yuzden hicbir sorunu cozmuyolar bu yuzden bende arabami degistirdigimde o dogus grubundan kesinlikle almicam.

Geri
Üst Alt