Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza Cupra/Bocanegra ların Kalitesizliği VeDoğuş Oto Faktörü...

Abi araya opeli koyacak olsan nereye koyardın???
Safacım hanıma 2011 otomatik corsa aldım ve arasıra bende kullanıyorum ve aldığıma çok pişmanım. vitesler geçerken arkandan tekme yemiş gibi oluyosun yol tutuş berbat (Burda biraz subarunun yol tutuşuyla kıyaslıyo olabilirim:D ) ama şaka biyana bi coilover alacam bu gidişle corsaya. Insignia da acayip yakıyo ve o paraları hak eden bi araba değil gözümde yani sonuç bence Opel gerçek bi Alman arabası değil:D:D:D

Safacım hanıma 2011 otomatik corsa aldım ve arasıra bende kullanıyorum ve aldığıma çok pişmanım. vitesler geçerken arkandan tekme yemiş gibi oluyosun yol tutuş berbat (Burda biraz subarunun yol tutuşuyla kıyaslıyo olabilirim:D ) ama şaka biyana bi coilover alacam bu gidişle corsaya. Insignia da acayip yakıyo ve o paraları hak eden bi araba değil gözümde yani sonuç bence Opel gerçek bi Alman arabası değil:D:D:D

:):):):) >tamam abi başkasına sorarım :D:D:D:İD

malzeme kalitesi dandik ordan burdan cıkan seslere aliştim belki ama , bence 50 milyar az para degil ekmek köfte hesabi yapiyoruz tamam ama bu para da az para degil..
köt olacaksa bu kadar olmamalıydı bence de ..
gerçi ben arabamı hala seviyorum o ayri konu..

Safa gerçekten yaşadığın sorunlar can sıkıcı, özellikle DSG konusundaki servis çaresizliği de ayrıca sinir bozucu. Servisin de DSG için diyebildiği evet bu alet böyle sesler çıkararak çalışıyor, bunun özelliği bu bişey yapamıyoruz diyorlar... yapılacak şey canını sıkmadan kullanmak ama o da zor... bahsettiğin sıkıntıları bizzat bilmediğim için ne kadar rahatsız edici bilmiyorum ama ne olursa olsun 50 milyarlık araçta yaşanıyor olması insanı rahatsız eder. bir süre daha kullanıp OPC ye geçmek en mantıklısı gibi duruyor eğer performans odaklı bir araç arıyorsan

Safacım ver üstüne 25daha kurtarayim seni cupradan senide 4 çeker sahibi yapayim:D:D:D

Ahmet abi senin şanssızlığında Corsa'yı easytronic seçmek olmuş, o gün de konuşmuştuk zaten. Düz alsaydın çok daha memnun olurdun, ekonomik dediğin araç çok daha ekonomik olurdu senin için:)

Safa gerçekten yaşadığın sorunlar can sıkıcı, özellikle DSG konusundaki servis çaresizliği de ayrıca sinir bozucu. Servisin de DSG için diyebildiği evet bu alet böyle sesler çıkararak çalışıyor, bunun özelliği bu bişey yapamıyoruz diyorlar... yapılacak şey canını sıkmadan kullanmak ama o da zor... bahsettiğin sıkıntıları bizzat bilmediğim için ne kadar rahatsız edici bilmiyorum ama ne olursa olsun 50 milyarlık araçta yaşanıyor olması insanı rahatsız eder. bir süre daha kullanıp OPC ye geçmek en mantıklısı gibi duruyor eğer performans odaklı bir araç arıyorsan

İşte tam düşüncelerimi yansıtmışsız Teşekkürler....

malzeme kalitesi dandik ordan burdan cıkan seslere aliştim belki ama , bence 50 milyar az para degil ekmek köfte hesabi yapiyoruz tamam ama bu para da az para degil..
köt olacaksa bu kadar olmamalıydı bence de ..
gerçi ben arabamı hala seviyorum o ayri konu..

İşte abi tek ben değilim kullanan adam biliyor ya....
Aynı şekilde bende arabamı hala seviyorum özellikle bu can yakıcı tipi olmasaydı çoktaan sattım gitmişti... Bukadar kalitesiz olmamalıydı...

yalnız şöle bişey var 50 milyara stock 180 beygir,beygirdaşlarına göre:)D) az yakan,otomatik ve 0 bir araba alıyosunuz.ve bu araba çin malı değil.bu tür şeyleri olağanüstüymüş gibi karşılamamak gerek bence.

Ahmet abi senin şanssızlığında Corsa'yı easytronic seçmek olmuş, o gün de konuşmuştuk zaten. Düz alsaydın çok daha memnun olurdun, ekonomik dediğin araç çok daha ekonomik olurdu senin için:)

Komşum malesef hem dizel hem otomatik başka araba bulamadım o segmentte:(

Geri
Üst Alt