Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza Cupra/Bocanegra ların Kalitesizliği VeDoğuş Oto Faktörü...

su tıkırtı takırtı sesı muhabbetı tamamen yalıtımla alakalı,arkadasımın golf VI dsg 7 sı var 160 lık,ses seda hıc bsy yok.arabanın altına yatsan belkı bahsettıgın sesı duyarsın ama arabanın ıcıne vermıyor onu,ama ıbazada aynı durum soz konusu degıl.normal karsılıyorum seslerın gelmesı konusunu.Daha gecen semunla sanayıde basıt bsye sahıt olduk,cupranın arka davlumbazı plastık,s3 un davlumbazı kaput altındakı o motor sesı yalıtımı ıcın kullanılan malzemeden yapılmıs.ne kadar ekmek o kadar kofte.ama dogusun sorun cozmeme konusundakı ısrarculıgına lafım yok,sıfır araba alsam basıma boyle ısler gelse kesın davalık olurum bırılerı ıle

Ne yani şimdi bu DSG tıkırtı işidemi vag a maal edilmicek? DSG 7 tamamen bir hayal kırıklıgı. Ayrıyeten ben sciroccodan tut Passat CC tiguan polo ibizalar golfler jettalar passatlar hepsinden ses aynı şekilde geliodu. Arkadasın sciroccosu ışıkta benim cam acıkken yanıma duruyordu ben Tak Tak Tak vites geçişlerini duyuyorum benim aracın içinden.... Şimdi yani ibizaya yalıtım yapmamışlarda yeni golf e mi yalıtım yapmışlar Passat CC ye yapmamışlar....?

Bu şanzıman ömrümde gördüğüm en sık bozulan en sık sorun cıkaran ve parça değişen şanzımanı tamamenn rezalet... İşte bu asıl Vag grubunun büyük ayıbı halada aynı şanzımanı çıkarmaya dewam ediyorlar...

3 gün boyunca DSG li passat CC kullandım aracın fiyatı 110 bin tl aynı ses geliyor,senin arac 50 bin cc 110 bin demekki seatdan ziyade vag ın ortak sorunu.

Bu konu asla cozum bulmaz dsg den ses geliyor ama dsg sizi yoldami birakti yada vites degistiriken i shift gibi yarim saat dusunuyormu vites atsammi atmasammi diye seri ve keyifli bir surus sunuyor bana istedigin bir marka soyle hemen bi kotu yanini soyleyeyim 4 4 luk araba yok madem bu kadar sıkıntu yaratiyor sat abi arabayi sende rahatla bu araba yuzunden kafayi yiceksin peki safa birsey merak ediyorum bu araci alirken 206 rc almak uzerydin simdiki aklin olsa ibiza cuprayi birakip pejoyumu alirdin??

Ne yani şimdi bu DSG tıkırtı işidemi vag a maal edilmicek? DSG 7 tamamen bir hayal kırıklıgı. Ayrıyeten ben sciroccodan tut Passat CC tiguan polo ibizalar golfler jettalar passatlar hepsinden ses aynı şekilde geliodu. Arkadasın sciroccosu ışıkta benim cam acıkken yanıma duruyordu ben Tak Tak Tak vites geçişlerini duyuyorum benim aracın içinden.... Şimdi yani ibizaya yalıtım yapmamışlarda yeni golf e mi yalıtım yapmışlar Passat CC ye yapmamışlar....?

Bu şanzıman ömrümde gördüğüm en sık bozulan en sık sorun cıkaran ve parça değişen şanzımanı tamamenn rezalet... İşte bu asıl Vag grubunun büyük ayıbı halada aynı şanzımanı çıkarmaya dewam ediyorlar...

bız bambaska seslerden bahsedıyoruz heralde safa sen mılyon tane vag gormussun dsg lı ben daha bsy demıyorum.su arabayı aldın alalı en sorunlu araba halıne geldı pıyasadakı.ayrıca ben ne yazdım yukarda kendı arabanda gordugun eksıklıklerı yada hataları butun vag grubuna maal etmemelısın dedım.dsg nın seslı olusunun bas nedenı zaten gun gıbı acık kurutıp sanzıman olusundan kaynaklanıyor.he bu arada ona yapmıslar buna yapmamıslar mı dıye konusyosunda bızımkısı de kulak olanı soyluyoruz.

Bu konu asla cozum bulmaz dsg den ses geliyor ama dsg sizi yoldami birakti yada vites degistiriken i shift gibi yarim saat dusunuyormu vites atsammi atmasammi diye seri ve keyifli bir surus sunuyor bana istedigin bir marka soyle hemen bi kotu yanini soyleyeyim 4 4 luk araba yok madem bu kadar sıkıntu yaratiyor sat abi arabayi sende rahatla bu araba yuzunden kafayi yiceksin peki safa birsey merak ediyorum bu araci alirken 206 rc almak uzerydin simdiki aklin olsa ibiza cuprayi birakip pejoyumu alirdin??

Walla şemun söyle diyim hepside ben alırken aynı fiyattı kalite bakımından sıralama şu şekilde Corsa OPC>Polo GTİ >Pug 207 RC > ibiza cupra...

Şimdiki aklım olsa direk Corsa opc alırdım yada 207 RC aynı fiyat RC nin fiyatıda uygun birazdaha.... İbiza cuprayı neden bukadar savunuyorsun anlamadım araba sorunlu işte herkes dert yanıyor 53 lira para verip takır tukur şanzımanı yeter zaten arabadan sogutmaya....

bız bambaska seslerden bahsedıyoruz heralde safa sen mılyon tane vag gormussun dsg lı ben daha bsy demıyorum.su arabayı aldın alalı en sorunlu araba halıne geldı pıyasadakı.ayrıca ben ne yazdım yukarda kendı arabanda gordugun eksıklıklerı yada hataları butun vag grubuna maal etmemelısın dedım.dsg nın seslı olusunun bas nedenı zaten gun gıbı acık kurutıp sanzıman olusundan kaynaklanıyor.he bu arada ona yapmıslar buna yapmamıslar mı dıye konusyosunda bızımkısı de kulak olanı soyluyoruz.

Ozaman lütfen daha dikkatli dinleyin siz buraya yazı yazarken şanzımanda ses var diyordum ve tüm DSG li arabalarla teste çıkıyordum Servisteki inanmadıgımdan hepsinde olduguna....
BEn piyasadaki en sorunlu araba demiyorum Can lütfen daha su Seatın savunmasını yapmayın abi... Ben muadillerine göre kıyaslıyorum lütfen bunu göz önünde bulundurun....

NOT: Beyler ayrıyeten ben bu konuyu arabanın sorunlu olup olmadıgını size ispatlamak için açmadım aynı aracı kullanınların sorunlarını çözümlerini buraya yazmaları paylaşımları için açtım. Burada aracı kullanan bilir sorunlu olup olmadıgını... Lütfen aracını sat vs kurtul gibi yorumlar yapmayalım mümkünse....

Geri
Üst Alt