Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza Cupra/Bocanegra ların Kalitesizliği VeDoğuş Oto Faktörü...

Ve Türkiyede bir ilk Cupramın Şanzımanı komple değişmekte sipariş verildi.... Umarım aynı sorunları yaşamam tekrardan...
Bu arada Mekatronik değişimi yapılmıştı hiçbir etkisi olmadı şanzımanı dahada kötü hale getirdi vites geçişlerinin tümünde araba silkeleme yapmaya baslamıştı....

Seat zede dostum aracın su anki km. si ve şimdiye kadar yaşadığın tüm sorunlar, araca servis tarafından yapılan işlemler, garanti kapsamında değişenleri yazman mümkünmüdür? Ben şuan mahkemelik durumdayım farklı 6 arızadan dolayı. Senin aracında yaşadığın ve belkide benimkinde olup farketmediğim sorunlar olabilir. Bunları servis te kayıt altına aldırabilirsem daha sonra tüm cupra ve boca kullanıcılarına adli durumda direkt haklı olmaları sağlanabilir. Yardımcı olursan sevinirim. Hepimiz 50000 liraları hangi şartlarda elde edioruz. Sıfır aldığımız arabayı yılda 10 sefer servise arıza için götürdükten sonra alalım 2005 model bmw en azından 8-10 yıl servis görmeyiz. bakım haricinde şimdiden teşekkürler...

Aracım 2010 model 36000 km de... Şuana kadar şanzımanla ilgili sıkıntı yaşıyordum titretme vuruntu vs. Mekatronik değişti araba daha bi kötü oldu... Komple şanzıman değişicek garanti kapsamında... Ayrıyeten sol ön teker bilyesi iç kabindeki plastik sesleri tamir edildi cam tavan çıkarılıp krem gibi yağ ile yağlandı 2 xenonum selektör attıgımda kesildiğinden dolayı değişti garanti kapsamında aklıma gelen bunlar devam ederse yazıcagım... Aldıgımız arabalar hakkaten cok nazik... Bende aldıgımdan beri serviste ugrasıyorum yok şanzıman yok su yok bu... Ayrıyeten yasadıgım bi sorunda aracımda far gece sensörünün standart donanım listesinde gözükmesine karşın aracımda olmamasıydı ve buna halı paspaslarda dahil. Sanırım ilk gelenlerden biri oldugundan aracımın standart donanım listesinde baya bi yanlış yapmışlar....

Aracım 2010 model 36000 km de... Şuana kadar şanzımanla ilgili sıkıntı yaşıyordum titretme vuruntu vs. Mekatronik değişti araba daha bi kötü oldu... Komple şanzıman değişicek garanti kapsamında... Ayrıyeten sol ön teker bilyesi iç kabindeki plastik sesleri tamir edildi cam tavan çıkarılıp krem gibi yağ ile yağlandı 2 xenonum selektör attıgımda kesildiğinden dolayı değişti garanti kapsamında aklıma gelen bunlar devam ederse yazıcagım... Aldıgımız arabalar hakkaten cok nazik... Bende aldıgımdan beri serviste ugrasıyorum yok şanzıman yok su yok bu... Ayrıyeten yasadıgım bi sorunda aracımda far gece sensörünün standart donanım listesinde gözükmesine karşın aracımda olmamasıydı ve buna halı paspaslarda dahil. Sanırım ilk gelenlerden biri oldugundan aracımın standart donanım listesinde baya bi yanlış yapmışlar....

Bilgi verdiğin içib teşekkür ederim. Aynı şekilde benimkindede far gece sensoru yok. Bir de coming home leaving home (kumandayla kapıları açtığınızda farları yakıo) yok.

Arkadaşlar Vag grubunun araçlarının dsg şanzımana sahip olanlarında bu titreme silkelenme gibi sıkıntılar var.Zaten adamlarda kabul edip, değiştirmekte.Audisinden vw sine seat skoda sına varıncaya kadar..Aracın bilhassa soguk hawalarda ilk çalışmada yüksek devirli çalışmasının sebebi araç kendisini korumaya alıp soğuk olduğu için yüksek devirli çalıştırıyor Isınana kadar.Yağ eksiltmesi de periyodik bakımlar arası %10 eksiltmesi normal tsi motorlar eksiltiyor.Fazlası sakıncalı diye biliyorum.Bende bir VAG grubu araç kullanıcısı olarak DSG şanzıman haricindeki sorunların ciddi sorunlar olmadığını markalar arası farklılıktan kaynaklanan sorunlar olduğunu düşünüyorum.

Geri
Üst Alt