Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza Cupra/Bocanegra ların Kalitesizliği VeDoğuş Oto Faktörü...

su tıkırtı takırtı sesı muhabbetı tamamen yalıtımla alakalı,arkadasımın golf VI dsg 7 sı var 160 lık,ses seda hıc bsy yok.arabanın altına yatsan belkı bahsettıgın sesı duyarsın ama arabanın ıcıne vermıyor onu,ama ıbazada aynı durum soz konusu degıl.normal karsılıyorum seslerın gelmesı konusunu.Daha gecen semunla sanayıde basıt bsye sahıt olduk,cupranın arka davlumbazı plastık,s3 un davlumbazı kaput altındakı o motor sesı yalıtımı ıcın kullanılan malzemeden yapılmıs.ne kadar ekmek o kadar kofte.ama dogusun sorun cozmeme konusundakı ısrarculıgına lafım yok,sıfır araba alsam basıma boyle ısler gelse kesın davalık olurum bırılerı ıle

aynen ole ...

can o s3 e bındım abı ulan arabaymıs dedım ama ben yarı fıyat verım yol sesı almayı tercıh edenlerdenım:)

ayrıca gecen hafta 1.6 ıbıza dsg kullandım ondanda dsg den takırtı gelıyor servıse bırbırlerıne gırdılıer sonuc yola devam:)

Valla vag grubundada aynı sorunlar şimdi sen tutupta vag grubundan en üst audinin en iyi modeline bakıyorsun... Arkadasımın Audi a3 ü var otomatik 2009 adam 2 defa şanzıman 3 defa mekatronik değişti arabanın içine bin kabin seslerini duy diyorum sana sadece.... Bu arabaları bayan gibi kullanmak lazım heralde sorun cıkarmasındiye... 50 kagıt para veriyoruz sorun cıkarmasın diye diken üstünde sürüyoruz...

valla benım etrafımdakı adamların alayında 98-2000 model audıler golfler var ve 10-13 senelık arabalarda su sesler flan anca yenı yenı gelıyor kı sorunların cozumlerı de kolay oluyor.fıtıllerden ses gelıyor ıcıne ınce hortum sokuluyor vazelın suruluyor:) bu basıt b ornek sıfır alınmıs arabada yapılcak ıs degıl ama 3-5 arabada cıkan sorunların alayı vag grubuna maal edılemez.sen bana vag grubunun en ust modelıne bakıyosun dıyosun ama vag grubuna genelleme yapıcak oldun mu bende audı ornegını verırım.yıne tekrarlıyorum teknolojı ılerledıkce eskının kalıtesı de kalmıyor zamanla bunu gormek yada anlamak zor degıl zaten.adamlar arabay yıgınla sensor,yıgınla elektronık sıstem yapıyorlar bunların hepsı malıyet,sıfır araba alırken beklentılerının bellı kısmını karsılıyorsa baska seylerde feragat etmesını de bılmek gerekıyor.

Abi zaten ibizaların o bazı tıkırtılı sesler kronik problemi bildiğim kadarı ile.Oldum olalı Leon ve Toledo Severim diğerlerini pek beğenmiyorum son çıkan bocanegra hariç ama bocalarda sonuçta ibiza onun için tavsiye etmem.Ben alınacaksa toledo yada leon alınsın diyenlerdenim.Diğere tipleri kullanmayı hiç düşünmüyorum.Sende bu araçtan bu kadr şikayetin var haklısında şikayetlerinde böyle sorunlar varsa yerden göğe haklısın.Bence aracı elinden çıkar gitsin.Daha fazla uğraşmada canını sıkmada.

Doğuşu bende sevmiyorum ama vag grubuna indirgememek gerek seatın bu kalite olayını. Vag ın 3. sınıf aracı seat doğal olarak adamlar fiyatı yakalamak için sağından solundan kırpıyor aracın. ne kadar ekmek - o kadar köfte hesabı. Audi de bu sorunların 4/1 ine ancak rastlarsın. Benim dsg de tık yok mesela. aracım 60 binde ben 50 binde aldım en ufak sorunla karşılaşmadım çok şükür. + yağ eksiltmesi normal TFSI lar yağ eksiltiyor ki sen sürekli sıkıyosu bırakta o kadar olsun. O yüzden diyorum ki sakin ol şampiyon :) Alalım sanada bi TT huzur spec - 2.0 tfsi spec - hayvan gibi yüklen sorun yok spec :)

Doğuşu bende sevmiyorum ama vag grubuna indirgememek gerek seatın bu kalite olayını. Vag ın 3. sınıf aracı seat doğal olarak adamlar fiyatı yakalamak için sağından solundan kırpıyor aracın. ne kadar ekmek - o kadar köfte hesabı. Audi de bu sorunların 4/1 ine ancak rastlarsın. Benim dsg de tık yok mesela. aracım 60 binde ben 50 binde aldım en ufak sorunla karşılaşmadım çok şükür. + yağ eksiltmesi normal TFSI lar yağ eksiltiyor ki sen sürekli sıkıyosu bırakta o kadar olsun. O yüzden diyorum ki sakin ol şampiyon :) Alalım sanada bi TT huzur spec - 2.0 tfsi spec - hayvan gibi yüklen sorun yok spec :)

Haklısın kankada herkes snn gibi araba kullanmıyor mesela burda şanzıman değişen TT de var ona bakarsak... Arabada stock. Bunlar olabilen nadir problemler buna sözüm yok. Ama 10 arabanın 9 unda aynı şikayet varsa ben bunda kalitesizlik ararım.... Vag dan soudum uzak olsun bana TT falan dogus grubu...

Haklısın kankada herkes snn gibi araba kullanmıyor mesela burda şanzıman değişen TT de var ona bakarsak... Arabada stock. Bunlar olabilen nadir problemler buna sözüm yok. Ama 10 arabanın 9 unda aynı şikayet varsa ben bunda kalitesizlik ararım.... Vag dan soudum uzak olsun bana TT falan dogus grubu...

ee olum adam kullanmayı bilmiyosa vag ne yapsın ona :D Kardeşim senin olayın belli sen sıkıntılı adamsın alıcaksın bitane MB huzur spec odur işte.. Onun dışında her markada bu tarz sorunlar yaşarsın..

Aracı satıcam zaten arkadaslar son 1 senesi bile kalmadı garantinin bitmesini bekliyorum arabayı zarar ederek sattıktan sonra zaten ne anlamı kalıyor. Ben alırken yanlış bişi yaptım leonla kıyasladım kalitesine güvendim ama hakkaten ibizalar çok çok kalitesiz dandikmiş.... Neyse asıl cupra bocacılar buraya yazsınlar sorunlarını asıl amac burda aracın kronik sorunlarını/çözümlerini paylaşmak yardımcı olmak... En yüksek KM deki cupra bende heralde o yuzden hersey ilk bende çıkıyor...

ee olum adam kullanmayı bilmiyosa vag ne yapsın ona :D Kardeşim senin olayın belli sen sıkıntılı adamsın alıcaksın bitane MB huzur spec odur işte.. Onun dışında her markada bu tarz sorunlar yaşarsın..
Hakan bence sen Leona geri dönüş yap :D:D:D:D:D

valla benım etrafımdakı adamların alayında 98-2000 model audıler golfler var ve 10-13 senelık arabalarda su sesler flan anca yenı yenı gelıyor kı sorunların cozumlerı de kolay oluyor.fıtıllerden ses gelıyor ıcıne ınce hortum sokuluyor vazelın suruluyor:) bu basıt b ornek sıfır alınmıs arabada yapılcak ıs degıl ama 3-5 arabada cıkan sorunların alayı vag grubuna maal edılemez.sen bana vag grubunun en ust modelıne bakıyosun dıyosun ama vag grubuna genelleme yapıcak oldun mu bende audı ornegını verırım.yıne tekrarlıyorum teknolojı ılerledıkce eskının kalıtesı de kalmıyor zamanla bunu gormek yada anlamak zor degıl zaten.adamlar arabay yıgınla sensor,yıgınla elektronık sıstem yapıyorlar bunların hepsı malıyet,sıfır araba alırken beklentılerının bellı kısmını karsılıyorsa baska seylerde feragat etmesını de bılmek gerekıyor.

Audiyi örnek alıosun ama kıyasladıgın arabada seat ın en iddalı arabalarından biri suanda yani gidip 22 tl ye 1.4 en boş ibiza değil. Zaten öle olsaydı aracım burda ne konu açardım ne arabayla ugrasırdım....

Geri
Üst Alt