ibiza cupra arka difüzör arıyorum | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

ibiza cupra arka difüzör arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mertcii

Kayıtlı Üye
arkadaslar servise 170 lira para wermk istmyrm cıkma yamuk yumuk olsada olur :D

kurtbil

Kayıtlı Üye
o zor ıhtımal ya sen servıs yolunu gozune kestır bence:)

setnogrom

Kayıtlı Üye
Bende bir tane var ama Yusuf hala almadı :D Ne kadar parça varsa sattım gibi 3 4 tane şey kaldı biride difizör ve gözüme çok çarpıyor:D heryerde araba parçası vardı:)
Yusuf bak bence kısa zamanda al yoksa ........ :D

xx

Mertcii

Kayıtlı Üye
Bende bir tane var ama Yusuf hala almadı :D Ne kadar parça varsa sattım gibi 3 4 tane şey kaldı biride difizör ve gözüme çok çarpıyor:D heryerde araba parçası vardı:)
Yusuf bak bence kısa zamanda al yoksa ........ :D

xx
:D ysufa ayrdn abi sen onu kmsenn malnda gözüm yok ama şolede bi durum war bu ay snuna kdr almam lazm arac kaplanıck komple tamponu sonra alıp kaplatmak maliyetli olur o yuzdn herseyi napmak istiyosum o folyonun altına koymam lazım ksmet :D ysuf waz gecerse talip olurm :p

setnogrom

Kayıtlı Üye
:D ysufa ayrdn abi sen onu kmsenn malnda gözüm yok ama şolede bi durum war bu ay snuna kdr almam lazm arac kaplanıck komple tamponu sonra alıp kaplatmak maliyetli olur o yuzdn herseyi napmak istiyosum o folyonun altına koymam lazım ksmet :D ysuf waz gecerse talip olurm :p
O işin şakası tabide,aracı kaplatmak için bence mayıs ayını bekle havalar sıcakken yapılan kaplama daha sağlıklı olur;)
Tampon için zaten çok seçenek yok ya yurtdışı yada servis.

xx

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...