Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza cupra arka difüzör arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mertcii

Kayıtlı Üye
arkadaslar servise 170 lira para wermk istmyrm cıkma yamuk yumuk olsada olur :D

o zor ıhtımal ya sen servıs yolunu gozune kestır bence:)

Bende bir tane var ama Yusuf hala almadı :D Ne kadar parça varsa sattım gibi 3 4 tane şey kaldı biride difizör ve gözüme çok çarpıyor:D heryerde araba parçası vardı:)
Yusuf bak bence kısa zamanda al yoksa ........ :D

xx

Bende bir tane var ama Yusuf hala almadı :D Ne kadar parça varsa sattım gibi 3 4 tane şey kaldı biride difizör ve gözüme çok çarpıyor:D heryerde araba parçası vardı:)
Yusuf bak bence kısa zamanda al yoksa ........ :D

xx

:D ysufa ayrdn abi sen onu kmsenn malnda gözüm yok ama şolede bi durum war bu ay snuna kdr almam lazm arac kaplanıck komple tamponu sonra alıp kaplatmak maliyetli olur o yuzdn herseyi napmak istiyosum o folyonun altına koymam lazım ksmet :D ysuf waz gecerse talip olurm :p

:D ysufa ayrdn abi sen onu kmsenn malnda gözüm yok ama şolede bi durum war bu ay snuna kdr almam lazm arac kaplanıck komple tamponu sonra alıp kaplatmak maliyetli olur o yuzdn herseyi napmak istiyosum o folyonun altına koymam lazım ksmet :D ysuf waz gecerse talip olurm :p

O işin şakası tabide,aracı kaplatmak için bence mayıs ayını bekle havalar sıcakken yapılan kaplama daha sağlıklı olur;)
Tampon için zaten çok seçenek yok ya yurtdışı yada servis.

xx

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt