Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza cupra 6j makyajli kasa gecis (2011 up 2013 mumkun mu?)

airwolf

Kayıtlı Üye
merhabalar
2011 ibiza cupra var bende 2013/2015 kasanin on gorunusune gecmek icin far ve tampon yeterlimi ?
camurluk kaput veya panel de farklilik var mi?

Bende heyecanla araştırıyorum. Kimi tampon ve far yeterli dio kimi komple ön dio :) söküp denemek lazım galiba :D
[doublepost=1487155971,1487155847][/doublepost]Aslında heyecanlı bir şekilde tampon ve far yeterli die düşünüyorum. Arka stopları 2015 taktım ben. Ön için doğuşa danışmak lazım galiba

Panjurlar farklı, o nedenle kaputun panjura denk gelen kısmıda uymaz, far ayakları uyarmi bilemiyorum ikisinide karşılaştırmak gerek... Komple kaput far tampon yapmanız gerekir ki tamponunda tırnakları uyarmi hepsi soru işareti? Bence hiç kalkışmayın bu işe..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

merhabalar
2011 ibiza cupra var bende 2013/2015 kasanin on gorunusune gecmek icin far ve tampon yeterlimi ?
camurluk kaput veya panel de farklilik var mi?
@kirlisakal sizin fikriniz nedir acaba. Ben parça sitesinden inceledim tamponların tırnakları birebir aynı gibi ama sizce nasıl bi durum olur bu konu ?

seat servis ile görüştüm bi de kaportacı bi abimle
far
tampon panjur
kaput gerekiyor
gerisi ustanın işciliği
[doublepost=1488351945,1488351893][/doublepost]
Bende heyecanla araştırıyorum. Kimi tampon ve far yeterli dio kimi komple ön dio :) söküp denemek lazım galiba :D
[doublepost=1487155971,1487155847][/doublepost]Aslında heyecanlı bir şekilde tampon ve far yeterli die düşünüyorum. Arka stopları 2015 taktım ben. Ön için doğuşa danışmak lazım galiba
stop bende arıyorum şuan sadece serviste var biraz pahalı geldi çıkma veya paralel ithalat beklemedeyim

@airwolf eğer parçaları bulursak usta yaparım dedimi çünkü ben doğuşla konuştum sadece gerekli parçaların teminini yaparız dedi. Konuda takipteyim bulursan birşeyler paylaşırsan çok sevinirim :)

Geri
Üst Alt