Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ibiza cupra 1,4 TSI (180hp-stock) 0-235 km/h

ben daha 4000 civarı km de iken satmıştım zamanla daha yüksek hızlara ulaşabilirdim sanırım.Ama zaten önemli olan max hızın kaç oldugu değil o hıza kaç sn de ulaştığın :)
Bakalım fr ile nasıl olacak, olmadı chip yapıcaz artık...430nm tork iyi gider heralde :)

Kendi arabamın stock hali ile 270km/h gördüm arabada 4 kişiydik :D

Mayham emre şahitlerden biri :D

guzel video ama mesle max speed degıl bence ama ıbıza cupra 160 kadar nefesı kesılmeden ıyı gıdıyor

oda yeter be şemun nede olsa 1.4

yılmaz abı işte 1.4 un dez avantajı bu ama ıbıza cupra DSG nın sayesınde 0-100 de cok avantajlı zafa 38 nıklı uyenın videosu vardı hatta hatırlıyormusun ep3 typer ıle yuruyordu yanı ıbıza cupra hafıfe alınacak araç degıl hele bıde yazılım hava fıltresı egsoz karısımı olursa vay haline

yılmaz abı işte 1.4 un dez avantajı bu ama ıbıza cupra dsg nın sayesınde 0-100 de cok avantajlı zafa 38 nıklı uyenın videosu vardı hatta hatırlıyormusun ep3 typer ıle yuruyordu yanı ıbıza cupra hafıfe alınacak araç degıl hele bıde yazılım hava fıltresı egsoz karısımı olursa vay haline

valla ben 200 e kadar çok rahat geliyorum hiç kasmıyor...tabii ondan sonrası biraz performans düşüklüğü normal nede olsa 1.4

Geri
Üst Alt