Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ibiza Cupra 0-100 km in 5 sec. remap REVO

bg arttıkca arabanın 0-100 u daha ıyı olcak dye bsy soz konusu degıl.ayrıca konu ıcınde yazdım baska b revolu cupranınkı 6sn olculmus.arabanın ıcının komple sokuldugunu slıckle flan kalktıgını dusun deger degısmıcek mı hıc,yokus asagıda olmus olsun dedık 5 ı gorur bu sekıllerde.ama hayatta olmaz etme demenın manası yok bu durumda canım:)

Santa Pod koşullarında öyle birşey söz konusu. Yerler zımpara gibi. TR'de o saniyeleri çıkaran arabalara bi bak, bir de GTI'a bak :)
O kadar iddalıysan hodri meydan çevrende Cupra var birsürü. Sökün içine takın sliği çıkarın düz yolda 5 saniye benden sana hediye Cupra2 :D

Santa Pod koşullarında öyle birşey söz konusu. Yerler zımpara gibi. TR'de o saniyeleri çıkaran arabalara bi bak, bir de GTI'a bak :)
O kadar iddalıysan hodri meydan çevrende Cupra var birsürü. Sökün içine takın sliği çıkarın düz yolda 5 saniye benden sana hediye Cupra2 :D

Mılletın bsyı ıle gerdege gıryomuyum ben soyle bakım :) Kendım alırsam yenı cupra vıdeonun aynısını cekerım sende yanımda olursun 5 sn cıkarırım baskasının malı ıle ıddaya gırmem :)

Mılletın bsyı ıle gerdege gıryomuyum ben soyle bakım :) Kendım alırsam yenı cupra vıdeonun aynısını cekerım sende yanımda olursun 5 sn cıkarırım baskasının malı ıle ıddaya gırmem :)

Düz yolda, Revo'lu Cupra'yla olmaz o iş Can, bide içinde ben olacam, 2 kişi :D
Revo'nun sitesinde var bi adam 0-60mph'yi 5.1 saniye ölçtüğünü yazmış. Ki 0-60mph ile 0-100 arasında 0.2sn ile 0.4 civarı farklar olur her zaman. Ve adam yarış yakıtı kullandığını yazmış. Gidipte draglara falan soktuysa zaten sökmüştür arabanın orasını burasını.
Ne olduğu belirsiz bi video üzerinden 5 saniye çıkarır sonucunu nasıl çıkardın ben onu anlamadım :)

:) koltukları söktürüceniz bana 1sn 1sn dirpuhaha

Stepne + koltuklar 30 kilo Abi benim.
Benim sökme sebebim biri oturunca tekerler sürtüyo. Yoksa sökmem zaten hafif. 20kg ağırlık için koltukları sökülü dedirtmem yani :D

Geri
Üst Alt