Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ibiza Cupra 0-100 km in 5 sec. remap REVO

Teknik olarak yazılım çünkü aynen normal arabaya yazılım atılır gibi atılıyor ve dsg de bir yazılıma dayalı çalışıyor vs. ama mantıken dediğin doğru. Ama tek click değil 2-3 click gibi :D:D mesela manual da vites atmayı sana bırakması gibi şeylerde var..

keske senınkınde sana bırakmasa hahahaha:D

Bu video gerçek beyler ben biyerden ulaştımtım cok onceden tamamen hafifletilmiş sökülü revolu filtreli yüklü bir cupra....

lastiklerin saçma sapan bi slick olmadığını düşünürsek ön çeker bi araç ve 5 saniye komik olur :D:D zaten videoda da 6 saniyelerde gibi gördüm ben..

lastiklerin saçma sapan bi slick olmadığını düşünürsek ön çeker bi araç ve 5 saniye komik olur :D:D zaten videoda da 6 saniyelerde gibi gördüm ben..

6sn yapıyor zaten baska b cupra vıdeosunda yavuz.Bu vıdeo ıcın slıck,bombos araba dıcek olursak ıhtımalı var dıyorum ben :)

Aldın bındın yaptın denedın mı olm muhalefet yapıyosun,tamam olmaz senın gonlun olsun :)

Eklediğin GTI videosundan yola çık en basitinden. Adam 0-115mph hızlanmasını 0.4 saniye falan iyileştiriyo onca işlemle. Ibiza Cupra'nın eti ne budu ne 5 saniyede çıksın 100'e.

Eklediğin GTI videosundan yola çık en basitinden. Adam 0-115mph hızlanmasını 0.4 saniye falan iyileştiriyo onca işlemle. Ibiza Cupra'nın eti ne budu ne 5 saniyede çıksın 100'e.

bak 325 olsaydı yapardı defransiyeliyle giderli araba....;)

bg arttıkca arabanın 0-100 u daha ıyı olcak dye bsy soz konusu degıl.ayrıca konu ıcınde yazdım baska b revolu cupranınkı 6sn olculmus.arabanın ıcının komple sokuldugunu slıckle flan kalktıgını dusun deger degısmıcek mı hıc,yokus asagıda olmus olsun dedık 5 ı gorur bu sekıllerde.ama hayatta olmaz etme demenın manası yok bu durumda canım:)

Geri
Üst Alt