Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ibiza Cupra 0-100 km in 5 sec. remap REVO

yazılımla 0 dan 100 e 2 sn civarı gerçekten hiç inandırıcı değil ama yokuş aşşağıda olsa böyle hızlansında ne olursa olsun uçuyo adeta :D

bugun baska b vıdeoya denk gelmıstım youtube da bakarken,revolu baska b arabada 6sn flan yapıyolar.Yokus asagı oldugunu kesın sayarsak o zaman bu vıdeonun da anormal degılmıs yıne:)

bugun baska b vıdeoya denk gelmıstım youtube da bakarken,revolu baska b arabada 6sn flan yapıyolar.Yokus asagı oldugunu kesın sayarsak o zaman bu vıdeonun da anormal degılmıs yıne:)

yokuş aşşağı çok farkediyor o yüzden 5sn de çıkması hiçanormal değil bende 1.6tdi ye verdiğimparayı cuprayamı verseydim die düşünüyorum bu videolrdan sonra :D

yokuş aşşağı çok farkediyor o yüzden 5sn de çıkması hiçanormal değil bende 1.6tdi ye verdiğimparayı cuprayamı verseydim die düşünüyorum bu videolrdan sonra :D

ıkısı de leon olsa eyvallah ama ust sınıftasın dıgerı ne kadar cupra olsada:)

Revo ekstradan 7 ileri için yazılım satıyo mu. ??

hmm bana da revo yaptıracanız ::) Ayberke inat yokuş aşağı basıcam :D

yokuş aşağı 7.5 saniye görmüşlüğüm var 125 lik de :D

Galiba paylaşılmıştı, tartışmıştık bu konuda. 5 saniye olması imkansız. Uçurumdan aşşağı kaldırmışlardır arabayı.

+1

Gormedıgıne muhalefet yapma sus :)

orjınalının 7,2 oldugunu dusunursek yazılım sonrasında 2sn degısmesı cok da ımkansız degıl aslında

Ara hızlanma desen eyvallah Can ama 0-100 de imkansız 5sn o zaman benim arabanın 0-100ü 4.8-4.9sn falan olmalı bu mantıkla (stock 0-100 6.9sn). Sadece yazılımda yok. Yok öyle bi dünya..

Revo ya sesleniyorum reklam kokan hakeretler bunlar :D:D

+1

Ara hızlanma desen eyvallah Can ama 0-100 de imkansız 5sn o zaman benim arabanın 0-100ü 4.8-4.9sn falan olmalı bu mantıkla (stock 0-100 6.9sn). Sadece yazılımda yok. Yok öyle bi dünya..

Revo ya sesleniyorum reklam kokan hakeretler bunlar :D:D

Arabanın sanzıman oranı belkı cok kısa alp nasıl b kesın konusmadır bu :)Senın arabanın 0-100 u ılk vıteslerde sarmaktan dolayı belkıde cok degısmıcek onu nereden bılyosun :) Arabanın bg sı arttıkca 0-100 ıyı olcak dıye bsy yok sonucta tutunamadıktan snra ne yapsan dusuremezsın.he bu vıdeo ıcın yazdım zaten benzerı b araba 6 cıkarmıs dıye,bu da yokus asagı 5 cıkarsın ne olcak :)

Geri
Üst Alt