Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ibiza / cordoba'lar İÇİn merceklİ xenon far takimi...

Linkteki ilan temsili sanırım, satıştakilerin fotoğrafı da var mıdır?

Satışa sunduğum farlara linkte görülen beyaz ibiza'daki aynı mercek ve aynı mercek kapağı uygulanmıştır,yani birebir aynı görünümdedir.Zaten uygulamayı yapanda bizzat linkteki ilanın sahibi İlker Kemal BİKEÇ'tir. Benim farlarımın kendi fotolarını da çekip ekleyeceğim.

01.JPGFarların kendi resmi yüklenmiştir...

IMG_4822.JPG

Ekli dosyalar

• IMG_4822.JPG
    IMG_4822.JPG
    44.7 KB · Görüntüleme: 18
  • 01.JPG
    01.JPG
    55.4 KB · Görüntüleme: 25
bide şunu merak ediyorum mercekler bixenon dimi ? yani uzun kısa tek ampülden yanıyor şu anda.

bide şunu merak ediyorum mercekler bixenon dimi ? yani uzun kısa tek ampülden yanıyor şu anda.

Hayır,kısalar yani mercekli olanlar D2S duylu ampul kullanıyor,uzunlar aynen orjinalinde olduğu şekilde.Kısalar üzerinde D2S 8000K xenon ampuller var şu anda.

Farlar Malatya'dan Barış arkadaşımız tarafından alınmıştır,hayırlısı olsun...:eek:key:

Geri
Üst Alt