Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ibiza / cordoba'lar İÇİn merceklİ xenon far takimi...

dejavu_06

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar 2003-2007 Ibıza 6L ve Cordobalara uygun mercekli xenon far seti satılıktır.Orjınal farlara kesilme çizgisi çok net olan hella mercekler monte edilmiştir..Farlar ile birlikte D2S soketli 8000K ampuller ve bu ampulleri normal balasta bağlamak için kablolar gelecektir.Yani sadece iki adet balasta ihtiyacınız oalcaktır.

Fiyat olarak 400 tl istiyorum.

Aşağıdaki linki sadece mercek uygulaması için işçilik bedelinin bile 500 tl. olduğunu vurgulamak ekledim.Yani siz bu uygulamayı kendi farlarınıza yaptırmak isterseniz farlarınızı söküp gönderiyorsunuz ve ödediğiniz 500 tl. sadece mercekler ve işçilik için oluyor. xenon kiti,ampulleri vs. ayrıca satın alıyorsunuz.

Seat Far 500 TL - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com' da - 66919218

Başlığı Fara mercek uygulaması diye yazarsanız karışıklığa sebep vermemiş olursunuz..Yada ilan linkini koymazsanız da olur..Başlığa bakınca komple far takımı yazıyor..

500 olan ne 700 olan ne ben bişe anlamadım ilana bakıp benim anladıgım şu 500 ü ver farın sende kalsın direkt o beyaz yada sarı arabadaki farı sana yollayım demek oluyor bu konunun başlıgıda o şekilde ama içine girince bu olay 700 e mal oluyor kendi farımı yollamazsam?

Sahibindende farını yolluyosun üstüne 500 veriyosun. Arkadaş 700 e komple veriyor. İnternet üzerinde bu iş için gerekli malzemeler daha ucuza mal oluyor ama el becerisi gerekiyor.

Arkadaşlar Yasin olayı özetlemiş.İlan karışık olduysa kusura bakmayın öncelikle. İlanda verdiğim linke bakarsanız kendi farınıza mercek uygulamasının bedeli 500 tl olduğu görülüyor.Xenon kit + ampuller de işin içinde yok. Benim ise yalnızca farların üzerinde vereceğim Osram Xenarc ampullerin ikinci el fiyatı bile 150 tl. civarında,orjınal Bosch balastları hesaba katmıyorum bile.

Yani özetle 700 liraya iki adet far ve komple xenon setini vereceğim,size montaj yaptırmanız kalıyor.Ayrıca kendi farlarınızda elinizde kalıyor.

Linkteki ilan temsili sanırım, satıştakilerin fotoğrafı da var mıdır?

Geri
Üst Alt