Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza cam rüzgarlığı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şeker Adam

Kayıtlı Üye
arakdaslar uzun zmandır aradıgım cam ruzgarlıgını hala bulamadım bulan bılen varsa lutfen yardım.

cam rüzgarlıkları bence cok apaci işi. slx doganlarda kaldı.

aslında ibizalarda olmazsa olmaz bir parça. çünkü yağmurlu havada cam açamıyorsun. olduğu gibi bütün su içerde.

---------- Post added at 23:49 ---------- Previous post was at 23:48 ----------

arakdaslar uzun zmandır aradıgım cam ruzgarlıgını hala bulamadım bulan bılen varsa lutfen yardım.

ogün sen bir ara var diyodun sanki. öyle hatırlıyorum. yoksa coupe 2 kapılı içinmiydi onlar

sence:)

aslında ibizalarda olmazsa olmaz bir parça. çünkü yağmurlu havada cam açamıyorsun. olduğu gibi bütün su içerde.
+rep

---------- Post added at 23:49 ---------- Previous post was at 23:48 ----------

ogün sen bir ara var diyodun sanki. öyle hatırlıyorum. yoksa coupe 2 kapılı içinmiydi onlar
4 adet deıl 2 adet uymadı oda.

sen öyle san :) bendeki diğer araba i30 4 camdada var acayip güzel duruyor görmen lazım...
+

KOLAY GELSİN OGÜN :D :D :p :p

pavyon????

guzel durmasından zıyade yagıslı havalarda cok ıyı ...

aynen yagıslı havalarda cok iyi birde sigara icenler icin cok iyi ruzgarı kesiyo :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt