Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ibiza Bocanegra / Varex Exhaust System (HQ Video)

son'a takılan bir sistem yazmışsın bende sana takılan bir sistem diye okuyorumpuhaha bana nasıl takılıyor dedimpuhaha
tamam oldu sadece ses amaçlı..
teşekkürler

kesinlikle sadece ses değil abi performans çok iyi düz boru hiç susturucu yok kapadığında ise huzur işte rahat rahat...

Serhat abi ben demiştim hiç susturucuya gerek yok varex kapatınca gayet sessiz diye, ha şöle lafıma geldin :)

ibiza cupralar için de 63 mm gayet yeterli, bu aradadaki sistemi 1'e 1 kopyalayın tavsiye ederim :)

masallah cok guzel secım olmus varex.utku aldıktan sonra oh demıstık ıste oldu,hem cık caddede polısın gozunun ıcıne baka baka gec hemde cık gazlamaya ac varexı ses de al performansta.
Atmosferık ıcınde kullanılır ayrıca ama turbodakı gıbı boru capı genıs olmasından zıyade ınce eleyıp sık dokumak lazım back pressure ıcın

b de atasehıre gelen boca senınkımıydı 106 gti la flan deneyen

o zaman bu aksam beklerız.rs,1.8t a3,106 gti var cıkıcak olan :)

Geri
Üst Alt